Artykuły do tagu: ulewa

Nawałnica przeszła przez Tomaszów Mazowiecki, duże zniszczenia
W piątek (12.07.2024) przez Tomaszów Mazowiecki przeszła groźna burza. Silne porywy wiatru zniszczyły m.in. pokrycia dachowe w centrum miasta. Ucierpiały również parki miejskie, ogródki przy restauracjach i mniejsze zabudowania. Na całe szczęście w wyniku nawałnicy nikt nie odniósł obrażeń.
Alert pogodowy: Gwałtowne burze i bardzo silny wiatr, nawet do 110 km/h! IMGW wydało ostrzeżenie II stopnia dla powiatu piotrkowskiego
Dzisiaj, 30 czerwca, oraz w nocy z 30 czerwca na 1 lipca, prognozowane są gwałtowne burze oraz bardzo silny wiatr. Zgodnie z ostrzeżeniami meteorologicznymi, istnieje wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia intensywnych opadów deszczu, które mogą prowadzić do lokalnych podtopień.
Silne burze, strażacy mieli ręce pełne roboty. Interweniowali kilkanaście razy. Jedna osoba nie żyje
W piątek po południu i w nocy nad regionem przeszły burze z silnymi opadami deszczu i porywistym wiatrem. Niestety bilans tego dnia jest tragiczny. Jedna osoba nie żyje.
Przewrócona łódź na Zalewie Sulejowskim. Groźne zdarzenie w gminie Sulejów
W piątek około godziny 18 na Zalewie Sulejowskim doszło do groźnego incydentu. Nagła burza z silnymi opadami deszczu i intensywnym wiatrem przewróciły łódź, na której znajdował się mężczyzna. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Miasto zalane. Strażacy mieli sporo pracy po nawałnicy
W miniony weekend przez nasz region ponownie przeszły burze z obfitymi opadami deszczu. W niektórych miejscach ulewy szczególnie dały się we znaki mieszkańcom. Strażacy mieli pełne ręce roboty, zwłaszcza w Sulejowie.
Nagła ulewa zalała ulice Piotrkowa Trybunalskiego. Samochody utknęły w wodzie ZDJĘCIA FILMY
Dziś po południu, mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego zostali zaskoczeni gwałtowną ulewą, która spowodowała liczne zalania ulic i piwnic. Intensywne opady deszczu rozpoczęły się około godziny 18, paraliżując ruch drogowy i powodując znaczne utrudnienia.
Połamane drzewa, zgubione tablice i zalane posesje...
W nocy ze środy na czwartek przez Piotrków i region przeszła burza. Nie obyło się bez strat i miejscowego zalania ulic oraz posesji. Strażacy interweniowali łącznie piętnaście razy.
Ulewa nad Piotrkowem [ZDJĘCIA]
Około godziny 15:00 nad Piotrkowem pojawiły się czarne burzowe chmury. Najpierw nieco zagrzmiało, a potem zaczął padać intensywny deszcz, a w niektórych częściach miasta nawet grad. Tak, jak często bywa w takich przypadkach, w okamgnieniu ulice zmieniły się w rwące potoki.
Pogoda ulegnie załamaniu
Przed nami weekend, który przyniesie wielkie załamanie pogody. Noc z piątku na sobotę będzie ciepła. Minimalnie 16-18*C i dość pochmurno. W sobotę zacznie padać już od godzin porannych - prognozują Łowcy Burz Łódzkie.
Duże utrudnienia na Zalesickiej
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na ulicy Zalesickiej w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat