Advertisement

Artykuły do tagu: tablice

"Nie karm ptaków pieczywem. To dla nich szkodliwe" - tabliczki o takiej treści pojawiły się w parku ks. J. Poniatowskiego. Ustawiali je miejscy urzędnicy, aby pomóc mieszkańcom, którzy chcą dokarmiać ptaki
Tablice świetlne na przystanku przy ul. POW uległy awariii
Tablice elektroniczne wyświetlające rozkład jazdy autobusów MZK znajdujące się na przystankach przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej uległy awarii i pokazują błędny rozkład jazdy. Prosimy o sprawdzanie rozkładu w tradycyjnych gablotach przystankowych.
Oznakowanie szlaku wodnego Pilicy w gm. Aleksandrów
Gmina Aleksandrów otrzymała dofinansowanie z budżetu województwa łódzkiego na realizację projektu pn. "Oznakowanie szlaku wodnego rzeki Pilicy na terenie gminy Aleksandrów". W ramach zadania zamontowane zostały tablice, które przedstawiają treści informacyjne i promocyjne środkowego Nadpilicza.
Policja skontroluje numery posesji
W związku z przypadkami utrudnień w dotarciu służb ratunkowych do posesji, z powodu braku tabliczki adresowej, policjanci skontrolują prawidłowość oznaczenia budynków w Wolborzu.
W Wolborzu rozwija się system informacji turystycznej
Kolejne trzy tablice turystyczne stanęły w Wolborzu. Znajdują się na nich opisy zabytków, przy których stoją. System informacji turystycznej powstał przy współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Wolborza z Urzędem Miejskim. Dwie tablice ustawione zostały w roku ubiegłym i opisują kolegiatę i Pl. Jagiełły. Teraz pojawiły się kolejne trzy, opisujące Zamek w Wolborzu, kapliczkę Św. Rocha i kościół Św. Anny z cmentarzem parafialnym.
W Wolborzu stanęły tablice turystyczne
Dwie tablice turystyczne z opisami zabytków stanęły w Wolborzu. W sumie będzie ich kilkanaście. System informacji turystycznej powstał przy współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Wolborza z Urzędem Miejskim.
Zamierzają oznakować brzegi Pilicy
Robi się coraz cieplej, dlatego z każdym następnym dniem kajakarzy pływających po Pilicy będzie coraz więcej. Włodarze powiatu piotrkowskiego zamierzają oznakować brzegi tej rzeki, znajdujące się na terenie powiatu, chcą w ten sposób ułatwić identyfikację poszczególnych miejsc wszystkim tym, którzy lubią taką formę rekreacji.
Co dają żółte tablice rejestracyjne?
Zapewne miałeś okazję zobaczyć żółte tablice umieszczone na stosunkowo starym samochodzie. Zastanawiałeś się pewnie co one mogą oznaczać. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Charakterystyczny kolor żółty świadczy o tym, że dany pojazd został zarejestrowany jako zabytek. Jak już pewnie się domyślasz, nie każdy pojazd może takim zabytkiem być. Jakie kryteria zatem musi spełnić, aby takie miano uzyskać?
Szlak filmowy - nowe tablice informacyjne na Starym Mieście
14 nowych tablic szlaku filmowego i dodatkowo 2 kolejne wskazujące lokalizacje nieistniejących już bram miejskich, pojawi się niebawem na Starym Mieście w Piotrkowie.
Radomsko: Tablice z planem miasta
Turyści odwiedzający Radomsko, ale i radomszczanie, praktycznych wiadomości o mieście mogą teraz szukać na podświetlanych tablicach, które stanęły w różnych częściach miasta.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat