Advertisement

Artykuły do tagu: starostwo

Powiat bełchatowski pomoże partnerskiemu powiatowi proszowickiemu w województwie małopolskim. Długotrwałe ulewne deszcze spowodowały tam bardzo duże straty zarówno w domostwach, jak i w całym powiecie. Z prośbą o pomoc zwrócił się starosta proszowicki.
Czy zakup sprawnego samochodu może być początkiem kłopotów? Okazuje się, że tak, przynajmniej dla jednego ze słuchaczy Radia Strefa FM. Pan Robert zakupił niesprowadzany pojazd kilka miesięcy temu w jednym z poznańskich autokomisów. Pomimo, że auto jest sprawne nie może nim jeździć...bo Starostwo Powiatowe w Piotrkowie odmawia rejestracji.
Piotrków: Urząd za usługi ksero paragonu nie daje
Drobniaki dla urzędników z wydziału geodezji i kartografii Starostwa Powiatowego w Piotrkowie to nie pieniądze? - dziwi się mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zdumiony faktem, że za wykonanie kserokopii dokumentu urzędnicy pobrali od niego 40 groszy, ale odmówili wydania pokwitowania.
Dobiegły końca prace adaptacyjne w budynku przy ulicy Sienkiewicza 16a, gdzie już niedługo przeprowadzą się pracownicy dwóch wydziałów Starostwa Powiatowego w Piotrkowie. Remont sali narad oraz stołówki trwał ponad trzy miesiące. Interesanci w nowej siedzibie będą przyjmowani prawdopodobnie na początku lipca.
Najpiękniejsze Palmy i Stoły Wielkanocne
Ser opiekany, różnorodne pasztety i jajka podane na setki sposobów – w Gimnazjum w Rozprzy po raz piąty Starostwo Powiatowe w Piotrkowie zorganizowało Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych. Za najpiękniejszą palmę wielkanocną jury przeglądu postanowiło przyznać nagrodę specjalną uczniom Zespołu Szkół Rolniczych w Czarnocinie.
Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych
10 zgłoszeń wpłynęło do Biura Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Piotrkowie, które jest organizatorem kolejnego Przeglądu Palm i Stołów Wielkanocnych.
Starosta piotrkowski złożył oświadczenie
- Zgodnie z ustawą lustracyjną podpisałem w lutym 2007 roku oświadczenie, że nie pracowałem, nie pełniłem oraz nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem Organów Bezpieczeństwa - powiedział na konferencji prasowej starosta piotrkowski Stanisław Cubała.
Starosta piotrkowski był współpracownikiem SB?
Biuro lustracyjne Instytutu Pamięci Narodowej uzupełniło wczoraj katalogi o 3380 osób. Wśród osób publicznych znalazł się starosta piotrkowski Stanisław Cubała. W informacjach zawartych w dokumentach organów bezpieczeństwa można przeczytać, że Cubała zarejestrowany został w 1986 roku jako Tajny Współpracownik o pseudonimie "Okrza".
Droga Bilska Wola (gmina Sulejów) - Jeżów (gm. Wola Krzysztoporska), która na odcinku pięciu kilometrów jest jeszcze drogą gruntową, zyska nową nawierzchnię.
Statuetki i tytuły "Zasłużony dla powiatu piotrkowskiego", nadawane przez władze powiatu, wręczono podczas gali zorganizowanej w MOK przez piotrkowskie starostwo. Okazją była 10. rocznica utworzenia powiatu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat