Artykuły do tagu: nagroda

Wicestarosta Michał Tokarski nominowany do prestiżowej nagrody
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagrody - Kustosz Pamięci Narodowej. Do grona finalistów został nominowany Michał Tokarski wicestarosta Powiatu Piotrkowskiego.
Paweł Kisiel z kolejną nagrodą
Paweł Kisiel z Liceum Sztuk Plastycznych ZSP nr 6 w Piotrkowie odebrał nagrodę i dyplom za zajęcie trzeciego miejsca w wojewódzkim konkursie plastycznym „Warto jest żyć, bo…”. Uczniowie z naszego regionu mieli za zadanie przedstawić wizję otaczającego ich świata oraz własne emocje.
ZSP nr 2 w Piotrkowie gościł młode talenty
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie odbyła się III edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej "Raduje się serce...". Swoje umiejętności zaprezentowało 30 uczniów z powiatu piotrkowskiego.
Świętowali 25-lecie powiatu piotrkowskiego
W niedzielny wieczór odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia samorządu powiatu piotrkowskiego. Wydarzenie zorganizowano w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Piotrkowski uczeń z międzynarodową nagrodą
Kolejnym sukcesem swojego ucznia może pochwalić się Liceum Sztuk Plastycznych w Piotrkowie. Paweł Kisiel zdobył nagrodę I stopnia na XIV Międzynarodowym Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży "SILEZIANY 2023” w Bytomiu.
Nagroda dla innowacyjnego pedagoga
Ewa Wiśniewska, wychowawca oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach została laureatką konkursu dla nauczycieli "Kierunek-Innowacje 2023", organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
Cmentarz nagrodzony w prestiżowym konkursie
Prestiżowa nagroda dla gminy Rozprza. Ich inwestycja została nagrodzona w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI Wieku XXVII Edycja”. Chodzi o modernizację cmentarza wojennego w Milejowie.
Piotrkowski szpital wśród najlepszych w Polsce
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych szpitali publicznych w Polsce. Lecznica została wyróżniona w rankingu „Liderzy Zarządzania – najlepiej zarządzane szpitale publiczne".
Arche Dwór Uphagena w Gdańsku z kolejną nagrodą architektoniczną
Należący do Grupy Arche, zabytkowy Dwór Uphagena na Dolnym Mieście w Gdańsku wzbogacił się o kolejną nagrodę, tym razem przyznawaną przez Prezydent Gdańska.
Ubierz się na różowo, zrób zdjęcie i wygraj nagrodę
Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek "Kamilki" zaprasza do wspólnej zabawy, której celem jest przypomnienie o tym jak ważna jest profilaktyka. Wystarczy pomysł, aparat bądź telefon i kilka chwil na wykonanie i wysłanie fotki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat