Artykuły do tagu: stanowisko

Policja publikuje stanowisko w sprawie wypadku na A1
Policja wydała w sobotę (23 września) stanowisko w sprawie wypadku, do którego doszło tydzień temu na autostradzie A1 na wysokości Sierosławia. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby.
Nowy zastępca komendanta piotrkowskiej policji
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin z dniem 1 sierpnia 2023 roku powierzył obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim podinsp. Robertowi Stępniowi.
Tomasz Trzaskacz ponownie szefem piotrkowskiego Kuratorium
Tomasz Trzaskacz ponownie dyrektorem piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi. Wygrał konkurs, którego wyniki ogłoszono we wtorek.
Zmiana na stanowisku komendanta wojewódzkiego policji
Nadinspektor Andrzej Łapiński nie jest już komendantem wojewódzkim policji w Łodzi. Były szef łódzkich policjantów dalszą służbę będzie pełnić w garnizonie pomorskim.
Zmiana dyrektora piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty
Tomasz Trzaskacz nie jest już dyrektorem piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi.
Rada Miasta Piotrkowa będzie apelować w sprawie zniszczonych dróg
Podczas najbliższej sesji Rady Miasta Piotrkowa nasi radni zajmą stanowisko w sprawie odbudowy dróg krajowych, powiatowych i gminnych zniszczonych w czasie budowy autostrady A1. Dokument zostanie później przekazany premierowi, ministrowi infrastruktury i budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, posłom i senatorom okręgu piotrkowskiego, prezydentom, starostom, burmistrzom i wójtom miast i gmin przyległych do przebudowywanego odcinka A1
Chcą autostrady z Piotrkowa do Częstochowy
Samorządowcy z powiatów piotrkowskiego, radomszczańskiego i częstochowskiego domagają się budowy autostrady lub drogi ekspresowej na odcinku Piotrków Trybunalski – Częstochowa. Kilkunastu starostów, prezydentów, burmistrzów i wójtów ogłosiło w tej sprawie swoje stanowisko, które trafi do rządu.
- Jesteśmy zbulwersowani – tak ocenia sytuację w bełchatowskim pogotowiu ratunkowym Marek Mazur – przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat