Advertisement

Artykuły do tagu: samobójca

Z miłości skoczył z wiaduktu
24-latek w gminie Białaczów niedaleko Opoczna z powodu kłótni z żoną postanowił skoczyć z wiaduktu. W ten sposób chciał zademonstrować swoje uczucia.
Uratowali niedoszłego samobójcę
Policjanci z piotrkowskiej jednostki uratowali 28-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo.
Zdążyli w ostatniej chwili. Policjanci z Gorzkowic uratowali niedoszłego samobójcę
Policjanci z gorzkowickiego komisariatu w ostatniej chwili uratowali mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. Mężczyzna z ranami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Uratowali piotrkowianina, który chciał utopić się w Bugaju
27-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego próbował utopić się w jeziorze Bugaj. Policję o zdarzeniu powiadomił brat desperata.
Osiedle Wyzwolenia: 49-latek chciał powiesić się na przewodzie elektrycznym
Funkcjonariusze z piotrkowskiej komendy policji uratowali 49-letniego desperata. Mężczyzna powiesił się na klatce schodowej w bloku na os. Wyzwolenia. Policjanci w ostatniej chwili odcięli niedoszłego samobójcę.
Chciał wysadzić blok w powietrze
Prawdopodobnie zarzut sprowadzenia katastrofy budowlanej usłyszy 37-letni mężczyzna, który w poniedziałek wieczorem przeciął wąż doprowadzający gaz do kuchenki i groził, że wysadzi blok w powietrze. Konieczna była ewakuacja mieszkańców budynku przy Piastowskiej w Piotrkowie. W sumie swoje mieszkania opuściło 30 osób.
Powiedział, że wszedł na słup trakcji elektrycznej i za chwilę skoczy
Zadzwonił na policję, żeby poinformować, że chce popełnić samobójstwo. Telefon uruchomił szereg działań, w efekcie udało się uratować 32-letniego bełchatowianina, który chciał targnąć się na swoje życie, bo rozstał się z dziewczyną.
Kurczowo trzymał się szyn kolejowych. Pomoc przyszła w ostatniej chwili
Wolborscy dzielnicowi uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w okolicach torów kolejowych w pobliżu Michałowa.
Miał myśli samobójcze, rozbijał szyby
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził cztery szyby w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Tomaszowa. Właściciel wycenił straty na 5 tysięcy złotych.
Rozstał się z dziewczyną, chciał się zabić
Zamierzał popełnić samobójstwo, wcześniej jednak postanowił powiadomić o tym (SMS-em) swoją byłą dziewczynę. To uruchomiło szereg działań, w efekcie których policjanci uratowali niedoszłego samobójcę.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat