Artykuły do tagu: rower miejski

Piotrkowski Rower Miejski wróci wiosną
Kolejny sezon Piotrkowskiego Roweru Miejskiego już za nami. Jednoślady można było wypożyczać do końca października. W minionym już sezonie wypożyczano je znacznie częściej niż przed rokiem. Popularne były także rowery dwuosobowe, czyli tandemy.
Wystartował rower miejski
W czwartek 1 kwietnia rozpoczął się kolejny sezon roweru miejskiego. Do dyspozycji piotrkowian jest 80 rowerów rozmieszczonych na dziewięciu stacjach.
Rowery miejskie wracają na ulice Piotrkowa
1 kwietnia rozpoczyna się kolejny sezon piotrkowskiego roweru miejskiego. Do dyspozycji piotrkowian będzie 80 rowerów rozmieszczonych na dziesięciu stacjach. Z miejskich jednośladów będziemy mogli korzystać do 31 października.
Rowerem miejskim pojedziesz za darmo
W Piotrkowie Trybunalskim będzie obchodzony dzień bez samochodu. We wtorek (22 września) wszyscy, którzy korzystają z Piotrkowskiego Roweru Miejskiego, pierwszą godziną jazdy będą mogli cieszyć się za darmo.
Rowery miejskie w Piotrkowie dopiero od 1 czerwca?
Piotrkowski Rower Miejski miał wystartować 1 kwietnia, ale epidemia zmusiła urzędników do przeniesienia inauguracji na 1 maja. Tego terminu również nie udało się dotrzymać, cały czas obowiązywały bowiem rządowe obostrzenia, które zabraniały funkcjonowania publicznych wypożyczalni. Niewykluczone, że na miejskich jednośladach pojeździmy dopiero od 1 czerwca.
Piotrków na 37. miejscu Rankingu Systemów Rowerów Miejskich
Piotrkowski Rower Miejski znalazł się na 37. pozycji w zestawieniu przygotowanym przez portal centrumrowerowe.pl. Analitycy, którzy przygotowali ranking, wzięli pod uwagę systemy rowerów w 53 miastach.
Rower miejski jednak od 1 maja
Z początkiem maja, a nie jak pierwotnie planowano 1 kwietnia, rozpocznie się kolejny sezon piotrkowskiego roweru miejskiego.
Od 1 kwietnia wraca rower miejski
Za kilka tygodni na piotrkowskie ścieżki rowerowe wróci rower miejski. Na razie jednoślady są przygotowywane do nowego sezonu. Pierwszą przejażdżkę będzie można zaplanować już 1 kwietnia - poinformowała Paulina Wójcicka z obsługującej rower miejski firmy Next Bike.
Piotrkowianie nadal chętnie korzystają z rowerów miejskich
Od 27 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim znów można było korzystać z rowerów miejskich, choć drugi sezon był znacznie krótszy niż ten pierwszy, z jednośladów skorzystano ponad 10 tysięcy razy. Teraz rowery zostaną poddane serwisowaniu i konserwacji. System zostanie ponownie uruchomiony 1 kwietnia 2020 roku.
Lepiej późno niż wcale, piotrkowianie znów mogą korzystać z roweru miejskiego
W Piotrkowie Trybunalskim znów można korzystać z roweru miejskiego. Do dyspozycji mieszkańców jest 80 rowerów zlokalizowanych w 10 stacjach. Piotrkowianie zadają sobie jednak pytanie dlaczego ta usługa została uruchomiona tak późno, dopiero w ostatnim tygodniu wakacji?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat