Artykuły do tagu: pustostan

Kolejny pożar w gminie Sulejów
Do pożaru pustostanu doszło w sobotę w Poniatowie. W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów straży pożarnej.
Kolejna katastrofa budowlana przy ulicy Dąbrowskiego
Zawaliła się kolejna część nieużytkowanego budynku przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 18.00.
Zawalił się budynek. Na miejscu pracowały psy ratownicze
Stare i sypiące się budynki nie są w Piotrkowie Trybunalskim rzadkim widokiem. Jeden z nich, znajdujący się przy ul. Dąbrowskiego, zawalił się częściowo w sobotę (02.03.2024) nad ranem. Na miejscu pracowali strażacy.
Pożar pustostanu. Nie żyje jedna osoba
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 listopada przy ul. Wiejskiej w Piotrkowie. W wyniku pożaru, który pojawił się w jednym z pustostanów, śmierć poniosła jedna osoba.
Martwy mężczyzna w pustostanie
Ciało mężczyzny zostało znalezione w czwartek rano w pustostanie przy ulicy Zamkowej w Piotrkowie. Leżącą bez oznak życia osobę, zauważyli pracownicy pobliskiej instytucji.
Policjanci sprawdzali pustostany
Piotrkowscy dzielnicowi wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie sprawdzali miejsca, gdzie osoby bezdomne szukają schronienia. Napotkani zostali poinformowani, gdzie mogą podziać się, gdy na zewnątrz panują trudne warunki atmosferyczne oraz gdzie znajdą pomoc, na przykład w postaci ciepłego posiłku.
Policjanci sprawdzają pustostany
Niskie temperatury są śmiertelnym zagrożeniem dla osób bezdomnych, samotnych, nieporadnych czy będących pod wpływem alkoholu. Wiedząc, że ktoś potrzebuje pomocy, nie bądźmy obojętni. Reagujmy za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu - apelują policjanci.
Palił się budynek przy mediatece
Wczesnym popołudniem w czwartek doszło do pożaru pustostanu znajdującego się na terenie przy ul. Wojska Polskiego 2 w Piotrkowie. Akcja gaśnicza potrwała około czterdziestu minut.
To była patologia, która tu mieszkała. Przez nich nie da się tutaj żyć - mówił reporterowi radia Strefa FM jeden z mieszkańców kamienicy, sąsiadującej ze spalonym pustostanem, w którym zamieszkali "na dziko" bezdomni.
Pustostan grozi zawaleniem. Przechodnie lekceważą zagrożenie
Od wielu lat dwa budynki przy ul. Jagiellońskiej 4 i 6 straszą swoim wyglądem i nie tylko. Ich stan techniczny budzi poważne obawy wśród okolicznych mieszkańców, choć powody do niepokoju mogą mieć także kierowcy, ponieważ w przypadku zawalenia się ich ścian, gruz mógłby spaść na jezdnię. Po naszej interwencji służby zabezpieczyły to miejsce. Niestety przechodnie dość szybko zerwali taśmy straży pożarnej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat