Artykuły do tagu: pustostan

Pożar kamienicy w Piotrkowie
Pożar pustostanu przy ul. 1 Maja w Piotrkowie. Ogień pojawił się w niedzielę nad ranem.
Policjanci sprawdz± miejsca, gdzie zim± przebywaj± bezdomni
W okresie zimowym, kiedy temperatura spada poniżej zera piotrkowscy dzielnicowi podczas patroli zwracaj± większ± uwagę na miejsca gdzie mog± szukać schronienia i przebywać bezdomni. Sprawdzaj± pustostany, tereny piotrkowskich ogródków działkowych, gdzie w opuszczonych altankach szukaj± ¶ladów ,, zimowych" lokatorów.
Ciało znalezione w pogorzelisku
W niedzielę kilka minut przed 22:00 piotrkowscy strażacy otrzymali informację o pożarze pustostanu w Sulejowie. Do akcji zostali zadysponowani ochotnicy z Sulejowa oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Piotrkowa. Strażacy po ugaszeniu pożaru nie odnaleĽli nikogo w pogorzelisku i dopiero na drugi dzień dokonali makabrycznego odkrycia.
Pamiętajmy o bezdomnych podczas zimy
Zima zbliża się wielkimi krokami. Temperatury coraz czę¶ciej spadaj± poniżej zera. Szczególn± uwagę zwracajmy więc na osoby bezdomne, narażone na wychłodzenie organizmu. Nasza czujno¶ć może uratować komu¶ życie.
Pożar pustostanu w Piotrkowie
Do pożaru pustostanu doszło w ¶rodę ok. 15:00 przy ul. ¦l±skiej w okolicach ko¶cioła pw. Nawiedzenia Naj¶więtszej Maryi Panny w Piotrkowie. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał.
22.08.2014 12:11
Pożar w pustostanie
Dzi¶ około godziny 5 rano wybuchł pożar w pustostanie przy ul. Niecałej w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat