Artykuły do tagu: pszok

PSZOK czynny także w środę
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Woli Krzysztoporskiej rozszerza swoją działalność. Od 1 kwietnia PSZOK będzie czynny nie tylko w soboty, ale także w środy.
Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Woli Krzysztoporskiej
Proekologiczna polityka Unii Europejskiej sprzyja działaniom mającym na celu poprawę jakości otaczającego nas środowiska naturalnego. Ze środków unijnych finansowane są między innymi działania w zakresie gospodarki odpadami. Dzięki Funduszom Europejskim zwiększyła się liczba Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Są to specjalnie zorganizowane dla mieszkańców gminy miejsca, w którym mogą pozostawić posegregowane odpady komunalne. Dotyczy to w szczególności odpadów, których nie należy wrzucać do zwykłych pojemników na śmieci, na przykład baterii, czy zużytego sprzętu elektronicznego. Korzystanie z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych umożliwia segregowanie odpadów w sposób bezpieczny dla środowiska, zgodny z obowiązującymi przepisami.
Modernizują PSZOK, ale punkt cały czas działa
Trwa modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Woli Krzysztoporskiej. Punkt jednak cały czas działa, choć na czas rozbudowy został przeniesiony na sąsiedni plac.
Będą modernizować PSZOK
W Woli Krzysztoporskiej będą modernizować Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Inwestycja ma się rozpocząć już wkrótce, a wsparta zostanie funduszami unijnymi.
Rozbudują PSZOK w Czarnocinie
Blisko 400 tys. złotych pozyskała gmina Czarnocin na rozbudowę Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, znajdującego się na terenie gminnej oczyszczalni ścieków w Czarnocinie.
W Wielką Sobotę PSZOK zamknięty
Urząd Miasta informuje, że w Wielką Sobotę (3.04) zamknięty będzie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany przy ul. Orlej 11 (wjazd od ul. Żelaznej).
Nowy harmonogram odbioru odpadów w gminie Sulejów
Firma Eneris, odbierająca odpady od mieszkańców gminy Sulejów, ogłosiła nowy harmonogram. Terminarz będzie obowiązywał od początku 2021 roku. Gmina została w nim podzielona na 15 rejonów. Podział jest inny niż w ubiegłym roku.
Gmina Wola Krzysztoporska: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – co można, a czego nie
Co można przywieźć i w jakich ilościach na tzw. PSZOK, a czego zdecydowanie nie wolno – przypominamy najważniejsze zasady obowiązujące w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Woli Krzysztoporskiej. Wszyscy, którzy zadeklarowali kompostowanie bioodpadów we własnym zakresie, nie mogą ich już przywozić do PSZOK.
PSZOK od czerwca wrócił do poprzedniego sposobu funkcjonowania
W miniony weekend PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) był uruchomiony przez dwa dni (29-30 maja), ale od czerwca działa już po staremu.
Gmina Wola Krzysztoporska: PSZOK czynny od piątku
Już w tym tygodniu ponownie rusza punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Woli Krzysztoporskiej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat