Artykuły do tagu: pouczenie

Policjanci sprawdzają czy przestrzegamy obostrzeń. Posypały się mandaty
W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju strefy żółtej, a w Piotrkowie czerwonej policjanci od soboty prowadzą wzmożone kontrole, podczas których funkcjonariusze sprawdzają czy mieszkańcy dostosowują się do nowych przepisów m. in. bezwzględnego nakazu zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Przez weekend policja odnotowała 146 interwencji w Piotrkowie i powiecie w związku z łamaniem obostrzeń.
Najpierw pouczenie, a później mandat. Policja rozdaje maseczki ochronne
Piotrkowscy policjanci sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do nakazu zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Nowy obowiązek to efekt wprowadzenia rządowych obostrzeń, które mają na celu zminimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Mundurowi również rozdają maseczki, a podczas rozmów z mieszkańcami uświadamiają jak ważne jest to, abyśmy wszyscy stosowali się do rządowych zaleceń.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat