Artykuły do tagu: pokaz

Magiczne Pokazy Uliczne i Ich Tajemnice
Czy kiedykolwiek widziałeś ulicznych magików wykonujących niesamowite sztuczki bez użycia efektów specjalnych czy pomocy? Pokazy magii ulicznej są jednym z najbardziej fascynujących widowisk do oglądania na ulicach miasta. Czasami trudno uwierzyć, że te niesamowite sztuczki mogą mieć swoje tajemnice.
Wyjątkowy pokaz mody KGW. Aż 7 kół z pow. piotrkowskiego z awansem do wojewódzkiego finału!
W sobotni wieczór (24.02) w Stefanówce w gminie Rozprza na wybiegu błyszczały reprezentantki aż 40 Kół Gospodyń Wiejskich z powiatów: piotrkowskiego, bełchatowskiego, radomszczańskiego i łódzkiego wschodniego. Panie wzięły udział w pokazie mody w ramach konkursu „Modna gospodyni pięknym życie czyni. Inspiracje dziedzictwem kulturowym województwa łódzkiego”
A może film? Sylwestrowe maratony w piotrkowskim kinie
Będą premiery, a nawet przedpremiery. Na wyjątkowe pokazy w sylwestrową noc zaprasza piotrkowskie kino Helios. Do wyboru będą zarówno zagraniczne, jak i polskie produkcje.
Ostatnie spotkanie w Muzeum
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z historią. W piątek (29.12.2023) muzealnicy we współpracy z Bractwem Rycerskim Ziemi Sieradzkiej zorganizują wydarzenie połączone z promocją publikacji poświęconej historycznej Ziemi Sieradzkiej, w obrębie której przed laty znajdował się Piotrków. Będzie to ostatnie w 2023 roku spotkanie w piotrkowskim Muzeum.
Pokaz laserowy przed mediateką
W najbliższą sobotę (02.09) plac przed Mediateką 800-lecia zamieni się w istną krainę świateł. To wszystko za sprawą pokazu laserowego realizowanego w ramach zadania „Symbolem opowiedziane”. Tego dnia w książnicy odbędzie się również koncert pieśni patriotycznych.
Pokaz MONSTER TRUCK SHOW w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
W środowy wieczór widzowie spragnieni motoryzacyjnych emocji i ryku silników byli świadkami pokazu MONSTER TRUCK SHOW. Zgromadzona publiczność podziwiała m.in. występy kaskaderów.
Widowisko dla fanów motoryzacji!
Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! Nasza grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil! Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina - zaprasza organizator pokazów MONSTER TRUCK SHOW.
Polski kandydat do Oskara w kinie Piksel
W najbliższą sobotę (25.03) w kinie studyjnym Piksel będzie można obejrzeć film Jerzego Skolimowskiego "IO". Dzieło reżysera było tegorocznym kandydatem do presitżowej nagrody - Oscara - w kategorii najlepszy pełnomentrażowy film międzynarodowy. Projekcja rozpocznie się o godz. 17.00.
13.03.2023 07:31
Aikidocki Dzień Kobiet
Na wyjątkowe seminarium z okazji Dnia Kobiet zaprosił piotrkowski Klub Aikido Aikikai. Spotkanie odbyło się w hali Relax, a gościem specjalnym spotkania była sensei Barbara Chrabąszczewska, polska legenda tej dyscypliny sportu.
"Transcendencja" – to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym PIKSEL. Seans w najbliższy czwartek (09.03) o godz. 17.00.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat