Advertisement

Artykuły do tagu: pikieta

Agrounia blokuje drogi - także w powiecie piotrkowskim
Przedstawiciele Agrouni, ze swoim liderem Michałem Kołodziejczakiem na czele, wyjechali na drogi, a organizowana przez nich demonstracja utrudnia kierowcom podróżowanie w całej Polsce. Rolnicy są m.in. w województwie łódzkim, a swój przejazd rozpoczęli w Czarnocinie.
Grupa piotrkowian okazała sprzeciw
Kilkanaście osób spotkało się we wtorkowy (14 września) wieczór na piotrkowskim Rynku Trybunalskim, by między innymi wyrazić swoje niezadowolenie z zapisów zawartych w projekcie ustawy zwanym "Lex TVN". Wśród podnoszonych haseł, było to, że chęć wprowadzenia ich w życie, to atak na wolne media.
Piotrkowianie bronią TVN-u
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic ponownie spotkają się, by protestować przeciw ustawie "Lex TVN". Niektórzy mieszkańcy miasta nadal obawiają się o to, że stacja może zostać zamknięta.
Kolejna pikieta przed piotrkowskim magistratem
Spór mieszkańców bloku przy ul. Sygietyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim z prezydentem miasta trwa. Chcą oni wykupić lokale, w których mieszkają od lat, a które są zarządzane przez piotrkowski TBS. Ich zdaniem prezydent miasta blokuje sprzedaż.
Protestowali przeciwko aborcji
Zgromadzenie członków Fundacji Pro - Prawo do Życia odbyło się w niedzielne przedpołudnie na skrzyżowaniu ul. Kostromskiej i Modrzewskiego w Piotrkowie. Wzięły w nim udział dwie osoby.
Dyrektor OSiR-u nie ustaje w protestach
W cieniu sobotniego rajdu rowerowego wicemarszałek Sejmu Elżbiety Radziszewskiej odbyła się, kolejny już raz, pikieta.

fot. jk
Będzie pikieta rolników w centrum Piotrkowa
W piątek w Piotrkowie odbędzie się pikieta rolników z Komitetu Protestacyjnego Rolników Ziemi Piotrkowskiej. Przyjadą do miasta ciągnikami, aby przekazać petycję staroście piotrkowskiemu.
Mniej urzędników, więcej żołnierzy! - pikieta KNP w Piotrkowie
Pikietę przeciwko działaniom rządu zorganizowało wczoraj przed biurem poselskim Elżbiety Radziszewskiej piotrkowskie koło Kongresu Nowej Prawicy.
Ściany żądają wolności!
"Niech Ci łapa uschnie" - to przewodnie hasło pikiety, którą zorganizowano 26 maja w Piotrkowie w obronie bloków niszczonych przez pseudografficiarzy.
Bronili prezydenta, mogli stracić zdrowie?
Czy udział osób niepełnosprawnych z warsztatów terapii zajęciowej w Piotrkowie w przedreferendalnej pikiecie w obronie prezydenta Chojniaka mógł pogorszyć ich stan zdrowia? Bada to prokuratura.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat