Advertisement

Artykuły do tagu: pełnomocnik

Nowy pełnomocnik rektora w UJK
Dr hab. Jacek Bonarek został pełnomocnikiem rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ds. Filii w Piotrkowie Trybunalskim. Na stanowisku zastąpił dr hab. Jerzego Prochwicza, który tę funkcję piastował do końca stycznia.
Rzecznik policji pełnomocnikiem ds. ochrony praw człowieka i równego traktowania
Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Dariusz Walichnowski powołał sierż. sztab. Ilonę Sidorko na stanowisko pełnomocnika ds. ochrony praw Człowieka i równego traktowania.
Krawczyński: Piotrkowskie świetlice nie są likwidowane
To nie likwidacja, a przekształcenie - tak skomentował doniesienia medialne o likwidacji świetlic Marek Krawczyński, pełnomocnik prezydenta miasta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zdrowia i Pomocy Społecznej.
Pełnomocnik prezydenta próbuje zniszczyć Radio Strefa FM
Marek Krawczyński nie ceni sobie zbyt wysoko lokalnego radia i ma do tego pełne prawo. Od kiedy został pełnomocnikiem prezydenta miasta, radio nęka go różnymi pytaniami. A to o programy działania - których jeszcze nie zdążył przepisać z ubiegłego roku, a to o świerzb albo (jak ostatnio) o jakąś tam szlachetną paczkę.
Kim jest Marek Krawczyński?
O pełnomocniku prezydenta miasta ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, zdrowia i pomocy społecznej - Marku Krawczyńskim w ostatnich dniach zrobiło się niezwykle głośno. Przede wszystkim za sprawą jego żenującej wypowiedzi dotyczącej wątpliwych (jak sam określił) pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Po ruchu Palikota na lokalną scenę polityczną wkracza kolejne ugrupowanie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat