Reklama

Artykuły do tagu: opera

Aleksandra Olczyk zaśpiewa w Piotrkowie
Aleksandra Olczyk, piotrkowianka odnosząca sukcesy na scenach operowych całego świata, znów wystąpi w rodzinnym mieście. Wybitną sopranistkę będzie można usłyszeć już w niedzielę w Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej.
Piotrkowianka przeszła do historii medycyny
Jednoczesne przeszczepienie wątroby i trzustki – to pionierski przeszczep, który przeszła młoda piotrkowianka chora na mukowiscydozę. Zabieg wykonano w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Piotrkowianka wystąpi w londyńskiej Operze Królewskiej
Urodzona w Piotrkowie artystka operowa, Aleksandra Olczyk już we wrześniu wystąpi w Operze Królewskiej w Londynie. Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego wcieli się w rolę Królowej Nocy w mozartowskim Czarodziejskim Flecie. Dla sopranistki będzie to debiut w siedzibie brytyjskiej Królewskiej Opery oraz Baletu.
Kina, teatry i filharmonie wznawiają działalność
Od piątku działalność - w reżimie sanitarnym - mogą wznowić kina, teatry, opery, filharmonie i grupy cyrkowe; domy i ośrodki kultury - w zakresie realizacji wydarzeń artystycznych. Konieczne jest zachowanie m.in. 50 proc. miejsc wolnych, dystans 1,5 m między odbiorcami, zakrywanie ust i nosa.
Teatr Wielki w Łodzi zaprasza od 23 maja
CARMEN, MADAMA BUTTERFLY, GREK ZORBA, DON PASQUALE, DON CARLOS oraz Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Romualda Tesarowicza. Teatr Wielki w Łodzi otwiera się dla widzów już od 23 maja!
Kiermasz przysmaków i słodkości dla Gabrysia
Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Wola Krzysztoporska zorganizowały „Kiermasz przysmaków i słodkości”. Całkowity dochód ze sprzedaży smakołyków przeznaczony jest dla małego Gabrysia, który czeka na skomplikowaną operację. Zebrano prawie 23 tysiące złotych.
Jak wybrać operatora domen?
Rejestracja domeny może się wydawać bardzo prostym zadaniem. Wystarczy, że wybierzesz interesującą cię nazwę, opłacisz adres i zaczniesz z niego korzystać. Zanim jednak do tego dojdzie, powinieneś poświęcić czas na wybór operatora, czyli firmy, w której zarejestrujesz nazwę. Jakie to ma znaczenie? Czym różnią się takie oferty?
Jaki wybrać tablet? – czyli na co zwrócić uwagę, by służył nam jak najlepiej
Jaki wybrać tablet, to kwestia, która wymaga przyjrzenia się paru kluczowym parametrom tego urządzenia. W ten sposób zawęzimy pole naszych poszukiwań, a wybrane urządzenie będzie najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Takie działanie pozwoli wybrać je spośród naprawdę szerokiej oferty wielu producentów.
Mały Gabryś walczy o sprawność
Trzyletni Gabryś zmaga się z rozszczepem dłoni i stóp. Chłopiec może jednak uzyskać sprawność. Warunkiem jest kosztowna operacja.
Zapraszamy na cykl koncertów pod wspólnym tytułem SIERPNIOWE WIECZORY Z GWIAZDAMI
Miłośników muzyki filmowej i operowej zaprasza Teatr Wieli w Łodzi.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat