Artykuły do tagu: olimpiada

Z Łódzkiego po olimpijski medal
Siatkarze z województwa łódzkiego, a także przez lata związani z naszym regionem znaleźli się w kadrze Nikoli Grbicia na IO w Paryżu. Powołanie powędrowało do libero, Pawła Zatorskiego urodzonego w stolicy naszego województwa. W kadrze, znaleźli się również dwaj dobrze znani bełchatowskim kibicom: Grzegorz Łomacz, zawodnik Skry i Marcin Janusz, który zaczynał w drużynach juniorskich tego klubu.
Olimpiada nie dla Bernatka
Mateusz Bernatek nie pojedzie na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Zapaśnikowi AKS-u Piotrków Trybunalski nie udało się wywalczyć kwalifikacji w turnieju ostatniej szansy, który odbywa się w Stambule.
Projekt “Mistrzowie Pythona” na ostatniej prostej
Zespół projektu “Mistrzowie Pythona” jest na ostatniej prostej do zakończenia swojej inicjatywy. Teraz nadszedł czas na podsumowanie ich 7-miesięcznej pracy.
Celem ich działań było pokazanie, że programowanie to nie tylko ciężka praca, ale również świetna zabawa. Projekt uczył podstaw w języku Python, kreatywności oraz umiejętności logicznego myślenia, a oprócz wiedzy teoretycznej uczestnicy mogli pozyskać także wiele praktycznych umiejętności.
Magda i Klaudia reprezentowały nas na olimpiadzie
Polska Reprezentacja wróciła ze Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Berlinie. Jej częścią były dwie mieszkanki powiatu piotrkowskiego. Magdalena Gwarda oraz Klaudia Gwarda, które pochodzą z gminy Aleksandrów, reprezentowały nasz kraj jako partnerki piłki siatkowej zunifikowanej.
Piotrkowianka czterokrotną mistrzynią Polski
Piotrkowianka Wiktoria Guść podczas XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów (17-18 lat), które odbyły się w Oświęcimiu została czterokrotną Mistrzynią Polski.
Cztery medale AKS na olimpiadzie
Cztery medale wywalczyli podopieczni Atletycznego Klubu Sportowego podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w miniony weekend odbyła się w Suwałkach. Był to najważniejszy start w sezonie dla wszystkich kadetów.
Zapaśnicy AKS-u z medalami
Dwa medale zdobyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli mistrzostw Polski kadetów. Na podium w Suwałkach stanęli: Patryk Robaszek, który wywalczy srebro w kategorii 80 kg oraz Mateusz Dawid, który zdobył brąz w kat. 71 kg.
5 najlepszych zabaw integracyjnych na wyjazd firmowy.
Wyjazdy integracyjne z roku na rok zyskują coraz większą popularność, a na ich organizację dostrzegając realne korzyści decyduje się coraz więcej firm. To nie tylko doskonałe narzędzie integracyjne, ale również wydarzenie budujące lojalność pracowników. Nie sposób nie wspomnieć również o podniesieniu morale i zwiększonej efektywności po każdym takim wyjeździe. Jakie są najpopularniejsze i najlepsze zabawy integracyjne na wyjazd firmowy? Poznaj nasze TOP 5!
Murad przegrywa w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego
Reprezentant piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, Magomedmurad Gadżijew pewnie wygrał swoją pierwszą walkę podczas turnieju olimpijskiego w Tokio i awansował do ćwierćfinału. Niestety w drugim pojedynku lepszy od Murada okazał się reprezentant Rosji, Gadżimurad Raszidow. Polak odpadł.
Spotkajmy się w Rynku Trybunalskim z naszym olimpijczykiem
Piotrkowski Atletyczny Klub Sportowy zaprasza na środową konferencję prasową i spotkanie z Magomedmuradem Gadżijewem w Rynku Trybunalskim. Zapaśnik AKS już za miesiąc rozpocznie zmagania podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio i będzie to ostatnia okazja, aby spotkać się z naszym olimpijczykiem, porozmawiać i wesprzeć go przed tym ważnym startem. W spotkaniu wezmą także udział kadetki piotrkowskiego klubu, które w weekend wygrały Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat