Artykuły do tagu: majówka

Rozpoczęła się majówka. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego, policjanci wzmożyli kontrole na drogach województwa łódzkiego.
Już w piątek 23 maja w godzinach 11.00 - 13.00 w „Wiosce Wikingów” odbędzie się „Majówka z Biblioteką”. Uczniowie klas III szkół podstawowych będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości lektur, gatunków zwierząt, nazw kontynentów, zaś dzięki konkurencjom sportowym, będą mogli wykazać się sprawnością fizyczną w rywalizacji z innymi.
Podczas udanych zawodów Konkursu Zręcznościowego Kierowców "Pierwszy Maja 2014" wystartowało 28 załóg.
Palenie gumy, czyli II Majówka Rozprzańska


Mały rekord i coraz większa popularność wielkiego palenia gumy. W ubiegłą niedzielę na stadionie sportowym w Rozprzy odbył się już po raz trzeci zlot samochodów tuningowanych.
Majowe świętowanie w Radomsku
Uroczysta Msza Święta w Kolegiacie św. Lamberta i odsłonięcie pomnika upamiętniającego ofiary masowych egzekucji przeprowadzonych przez Niemców 3 maja i 23 czerwca 1944 roku na Kopcu” to główne punkty radomszczańskich obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja.
Wielka majówka zaczyna się w Insomni
Długi majowy weekend Insomnia zaczyna już w kwietniu. 30 kwietnia, we wtorek pierwszy dzień wielkiej majówki.
Filie nr 1 i nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika zapraszają wszystkie dzieci na III Majówkę z Biblioteką, która odbędzie się 26 maja od 11.00 do 13.00 przy Świetlicy Środowiskowej "Bartek" (ul. Norwida 4).
Majówka na Placu Straży
W niedzielne popołudnie na Placu Straży w Sulejowie Miejski Ośrodek Kultury (przy udziale i pomocy Urzędu Miejskiego w Sulejowie oraz Stowarzyszenia Integracji Europejskiej Eurocentrum z Piotrkowa) zaprosił mieszkańców gminy na imprezę plenerową “Majówka nad Pilicą 2012”.
„Majówka nad Pilicą” to pierwsza w tym roku plenerowa impreza, którą organizuje 6 maja Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie.
Kilkaset osób oglądało wczoraj majówkę historyczną w Skansenie Rzeki Pilicy w Tomaszowie. Tym razem rekonstruktorzy pokazali akcję Szarych Szeregów, których członkowie w 1943 roku próbowali wysadzić most w okolicach Czarnocina.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat