Artykuły do tagu: lewica

Były premier i europoseł Marek Belka przyjechał do Piotrkowa w związku z kampanią wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Marek Belka jest "jedynką" na listach Lewicy w okręgu nr 6, który obejmuje województwo łódzkie.
Przedstawiciele piotrkowskiej lewicy upamiętnili Święto Pracy
Jak co roku przedstawiciele i sympatycy lewicy spotkali się pod tablicą Kazimierza Szmidta aby złożyć kwiaty w Święto Pracy 1 maja. Tablica upamiętnia prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego w latach 1924-1931, działacza Polskiej Partii Socjalistycznej.
Lewica poparła kandydatkę na prezydenta miasta
Wybory samorządowe już za dwa tygodnie. Członkowie KKW Koalicji Obywatelskiej i przedstawiciele Nowej Lewicy zorganizowali konferencję prasową, na której przekonywano jak wielką wartość dla samorządów mają pieniądze z KPO. Dodatkowo przedstawiciele Nowej Lewicy udzielili poparcia kandydatce na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Marlenie Wężyk-Głowackiej.
Bus Lewicy zawitał do Piotrkowa
W ramach samorządowej kampanii wyborczej w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie przedstawiciele Lewicy poinformowali, na co samorząd powinien zwrócić uwagę. To ugrupowanie jednogłośnie podkreśla, że na pierwszym miejscu stawia prawa kobiet.
Lewica ostrzega przed Konfederacją
W poniedziałkowy poranek przy targowisku na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie odbyła się konferencja prasowa polityków Lewicy. Mówiono jednak głównie o... Konfederacji.
Czworo piotrkowian na liście Nowej Lewicy
- Chcemy powalczyć o drugi mandat - zapowiada Ania Sowińska, liderka Nowej Lewicy w okręgu nr 10. W sobotę podczas konferencji prasowej w Rynku Trybunalskim zaprezentowano kandydatów, którzy będą starować z tej listy w październikowych wyborach do Sejmu.
21.08.2023 10:05
W Lewicy bez zmian
Anita Sowińska będzie "jedynką" Nowej Lewicy w okręgu nr 10 podczas jesiennych wyborów parlamentarnych. Taką decyzję ogłoszono podczas piątkowej konferencji prasowej polityków tego ugrupowania.
Posłanka Lewicy podsumowała kadencję
Konferencję prasową w sprawie podsumowania kadencji oraz spraw bieżących w polskiej polityce zorganizowała w niedzielę Anita Sowińska, posłanka Lewicy z okręgu piotrkowskiego.
02.05.2023 11:04
Kwiaty na Święto Pracy
1 maja obchodziliśmy Święto Pracy. Już tradycyjnie ten dzień uczcili przedstawiciele piotrkowskiej Lewicy, którzy złożyli kwiaty pod pomnikiem byłego prezydenta Piotrkowa Kazimierza Szmidta.
Robert Biedroń odwiedził Piotrków
Przedstawiciele lewicy w ramach akcji promocyjnej „Lewica w trasie" po Polsce zaaranżowali spotkania w całej Polsce. Jednym z miast na tej liście był Piotrków.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat