Artykuły do tagu: imprezy

Letnie festiwale muzyczne – jazzowe, klasyczne i rozrywkowe
Chopin i jego Europa, Audioriver, Wschód Kultury i Jazz na Starówce to niektóre propozycje letnich festiwali muzycznych. Wystąpią na nich m.in. Branford Marsalis, Fabio Biondi, Adam Bałdych, Pink Freud, Rogucki, Margaret, Voo Voo, Krzysztof Zalewski, Kassa Overall.
Organizatorzy odwołują imprezy w Piotrkowie i regionie (Aktualizacja)
W związku z ryzykiem rozprzestrzenienia się koronawirusa wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński podjął decyzję o odwołaniu 5 imprez masowych. Przekazał także rekomendację dotyczące innych wydarzeń organizowanych w regionie. – Jeśli nie musicie, odwołajcie – mówił podczas specjalnie zwołanej konferencji. Organizatorzy wydarzeń z Piotrkowa i regionu biorą sobie do serca zalecenia wojewody i odwołują kolejne imprezy.
Powiat piotrkowski będzie bardziej kulturalny?
W Piotrkowie Trybunalskim odbyła się III edycja Forum Kultury. Gospodarzem spotkania był starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak, a uczestniczyli w nim również przedstawiciele samorządów i placówek kulturalnych ziemi piotrkowskiej. Gościem specjalnym był Kuba Wolski, który przygotował specjalny pokaz kulinarny.
Weekend w Piotrkowie pełen atrakcji. Rusza III Noc Traktu Wielu Kultur
W piątek rozpoczyna się III Noc Traktu Wielu Kultur. Cykl imprez będzie trwać przez cały weekend. Na początek zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej, gdzie o 18.00 rozpocznie się koncert „Pamięci Ireny Sendler”.
Firmowe imprezy świąteczne - jak je zorganizować?
Przed nami najgorętszy okres w roku - szukanie prezentów, szykowanie się do świąt, a czasem także organizowanie przyjęć. W końcu grudzień to czas, w którym odbywają się firmowe imprezy świąteczne. Warto zadbać, aby były na odpowiedni poziomie i wszyscy goście mile je wspominali. To wcale nie jest takie trudne zadanie!
Imprezowy maraton w Sulejowie
Przed nami czterodniowy cykl imprez. Wszystko to za sprawą II Wakacyjnego Maratonu Imprez w Sulejowie. Jak zapewniają organizatorzy każdy znajdzie coś dla siebie.
Będzie zabawa, będzie się działo!
Enej, Boys, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Piękni i Młodzi, Majka Jeżowska, Anita Lipnicka, Afromental, Stachursky, Zakopower, no i król - Zenek Martyniuk. Choć przy wyliczaniu gwiazd zabrakło nam tchu, to i tak nie zdołaliśmy wymienić wszystkich, którzy zagrają i zaśpiewają dla mieszkańców naszego regionu tej wiosny i tego lata.
Świat na głowie w Sulejowie
W sobotę 25 czerwca w Barkowicach w ramach drugiej edycji wydarzenia „ŚWIAT NA GŁOWIE W SULEJOWIE czyli: gdy woda jest czysta ryby tańczą twista” aktorzy promujący zdrowy i ekologiczny tryb życia wcielą się w rolę modeli i wezmą udział w pokazie mody letnio-sportowej.
Sulejów: Weekend pełen atrakcji
Już w najbliższy weekend (12/13 września) w Sulejowie odbędą się dwie imprezy – w sobotę „Świat na głowie w Sulejowie”, w niedzielę gminne dożynki.
W 2014 roku czeka nas moc imprez!
Spacery, gry miejskie, wycieczki - w sumie kilkadziesiąt dużych imprez zorganizowali w tym roku pracownicy piotrkowskiego Centrum Informacji Turystycznej. Czego możemy się spodziewać w przyszłym, 2014 roku?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat