Artykuły do tagu: handlu

Polacy nie chcą zakazu handlu w niedziele
Przybywa osób, które chciałyby powrotu niedziel handlowych. Mimo to nad handlowcami i ich klientami wciąż wisi groźba zaostrzenia obecnych przepisów - pisze "Rzeczpospolita" we wtorek.
Do Sejmu trafił projekt PiS w sprawie zakazu handlu w niedziele
Do Sejmu został wniesiony projekt nowelizacji ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta, którego celem jest uszczelnienie przepisów - wynika z informacji na stronie Sejmu. Przedstawicielem wnioskodawców jest Janusz Śniadek (PiS).
Kiedy handlujący wrócą na piotrkowskie targowiska?
W czasach rozprzestrzeniania się koronawirusa, na targowiskach w Piotrkowie Trybunalskim można handlować jedynie tzw. artykułami pierwszej potrzeby. To oznacza, że wielu kupców nie ma możliwości podjęcia pracy, którą przed epidemią zajmowało się na co dzień. Kiedy ograniczenia zostaną zniesione?
Dzień otwarty u Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Łodzi Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim z okazji Światowego Dnia Konsumenta przypadającego na 15 marca.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat