Artykuły do tagu: godzina

W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy
W nocy z 28 na 29 października zmieniamy czas z letniego na zimowy - pośpimy przez to o godzinę dłużej. W niedzielę nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 3.00 na 2.00.
IMGW ostrzega: po zmianie czasu może być więcej wypadków na drogach
Bądźmy ostrożni, bo badania wykazały, że krótko po zmianie czasu zimowego na letni - czeka to nas w nocy z soboty na niedzielę - dochodzi do większej liczby wypadków drogowych oraz w miejscach pracy, a wypadki te są zwykle tragiczniejsze w skutkach – przekazał w piątek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
W trosce o różnorodność biologiczną. Focus Mall w Piotrkowie dołącza do 16.edycji Godzina dla Ziemi WWF
Co roku, w ostatnią sobotę marca o godzinie 20:30, na całym świecie gasną światła w symbolicznym geście solidarności z planetą. Godzina dla Ziemi WWF to największa akcja ekologiczna na świecie. W tegoroczną edycję po raz kolejny włącza się Focus Mall w Piotrkowie, który wygasi podświetlenie zewnętrznej elewacji budynku oraz logotypy. Wyłączenie nastąpi na całą noc, nie tylko na symboliczną godzinę.
W niedzielę syreny zawyją dla powstańców
1 sierpnia o godz. 17:00 w całym mieście zawyją syreny. Będzie to hołd dla bohaterów walczących o wolność ojczyzny w 77. rocznicę Powstania Warszawskiego.
Książka na weekend - fantastyka, kryminał i nie tylko
W tym tygodniu na antenie Strefy FM w propozycjach książkowych znalazł się klasyk z gatunku fantastyki - "Piknik na skraju drogi i inne utwory" Arkadija i Borisa Strugackich, a także kryminał Bartosza Szczygielskiego "Winni jesteśmy wszyscy". Jako trzecią książkę proponujemy "Oko Horusa" Joli Czemiel.
Godzina roweru miejskiego za darmo. Już w niedzielę!
Z okazji Dnia Bez Samochodu użytkownicy rowerów miejskich, których operatorem jest firma Nextbike Polska, będą mogli w niedzielę (22 września) przez godzinę jeździć za darmo. Skorzystać z wyjątkowej usługi będą mogli mieszkańcy kilkunastu polskich miast, w tym piotrkowianie.
Wybierz najlepszą suszarkę dla siebie!
Każdy ma suszarkę w łazience. To oczywiste, bo suszarka to tak podstawowy sprzęt do włosów, że bardziej się nie da. Dobra suszarka powinna przede wszystkim suszyć szybko i powodować jak najmniej zniszczeń na włosach.
Meble do restauracji - jakie wybrać?
Otwierając własny lokal gastronomiczny, zastanawiasz się nad jego nazwą, dbasz o odpowiedni dobór pracowników, układasz menu. Wszystko to zadecyduje o późniejszym sukcesie miejsca, ale elementem, którego nie można pominąć, jest odpowiedni dobór mebli.
Fotel skandynawski, czyli jaki?
Styl skandynawski we wnętrzach to hasło odmieniane dzisiaj przez wszystkie możliwe przypadki. Jego głównym wyróżnikiem jest harmonia, czystość, pewnego rodzaju surowość, odbiegająca jednak znacznie od sterylnego klimatu laboratorium. Wiodący motyw stanowi uporządkowanie, polegające z jednej strony na ograniczeniu rozgardiaszu, z drugiej na sytuacji, w której na przykład fotel skandynawski idealnie komponuje się z pozostałymi meblami i ogólnym klimatem miejsca.
20.08.2019 06:54
Joga w parku
Jak zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pomoże ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego i ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń jogi. Będzie okazja, by pozbyć się zabójczego stresu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia o godz. 16.00 przy fontannie miejskiej w park Jana Pawła II w Piotrkowie. Organizatorem jest Viva Akcja dla Zwierząt – Piotrków Trybunalski.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat