Artykuły do tagu: focus

Nowa aplikacja mobilna SPOT w Focus Mall w Piotrkowie
Od 12 kwietnia w Focus Mall w Piotrkowie będzie dostępna nowa aplikacja mobilna – SPOT. Zastąpi ona dotychczas funkcjonujący program SEZAM 2.0. SPOT to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala użytkownikom na otrzymywanie nagród za zakupy w centrum oraz korzystanie z licznych rabatów. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.
W trosce o różnorodność biologiczną. Focus Mall w Piotrkowie dołącza do 16.edycji Godzina dla Ziemi WWF
Co roku, w ostatnią sobotę marca o godzinie 20:30, na całym świecie gasną światła w symbolicznym geście solidarności z planetą. Godzina dla Ziemi WWF to największa akcja ekologiczna na świecie. W tegoroczną edycję po raz kolejny włącza się Focus Mall w Piotrkowie, który wygasi podświetlenie zewnętrznej elewacji budynku oraz logotypy. Wyłączenie nastąpi na całą noc, nie tylko na symboliczną godzinę.
Targi Zdrowia i Urody w Focus Mall w Piotrkowie
Wiosna to świetny czas żeby zadbać o dobrą formę, czyli o zdrowie i wygląd. W sobotę 25 marca w Focus Mall w Piotrkowie odbędą się Targi Zdrowia i Urody, podczas których można będzie skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji i porad prowadzonych przez specjalistów. Odbędą się też pokazy dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem swojej wiedzy w zakresie dbania o urodę, jak również sprawności fizycznej.
No to WIOsna! Modowe trendy i inspiracje
Nareszcie wiosna! Wszystko wokół budzi się do życia. To czas, aby po długich, zimowych miesiącach zrobić przegląd ubrań całej rodziny i wnieść do garderoby trochę świeżości i nowej energii. W sklepach Focus Mall w Piotrkowie znajdzie się coś dla każdego i na każdą okazję. Planując zakupy warto wybierać to, co przyniesie nam radość, pozwoli zabłysnąć, ale też zapewni wygodę. W ostatnich latach w modzie coraz bardziej widać odejście od strojów formalnych na rzecz bardziej komfortowych, wielofunkcyjnych i odmładzających.
Miłość dodaje skrzydeł! Walentynki w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to czas celebrowania uczuć jakie dzielimy z najbliższymi. Warto w ten wyjątkowy dzień wybrać się do Focus Mall w Piotrkowie. Specjalną atrakcją dla wszystkich zakochanych i kochających będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w miłosnym instaboxie, w pięknej walentynkowej scenerii. Nie zabraknie też upominków.
WOŚP-owych atrakcji moc w galerii Focus Mall (ZDJĘCIA)
To właśnie tam swoją siedzibę ma piotrkowski sztab 4615. W galerii zgromadziło się wiele osób, które chętnie dorzucały swój przysłowiowy grosik do puszek.
Wyniki badania i akcja EKO pakowania w Focus Mall w Piotrkowie
Co trzeci z nas rozważa zakup ekologicznego prezentu, myśląc o tegorocznych upominkach świątecznych. Za ekologiczny uznajemy prezent przyjazny środowisku (42%), nadający się do recyklingu (34%) czy wykonany z naturalnych materiałów (32%). Planując ekologicznie prezenty bierzemy pod uwagę kosmetyki (34%) i książki (30%) oraz karty podarunkowe (27%) – wynika z badania1 SW Research przeprowadzonego na zlecenie NEPI Rockcastle, właściciela m.in. Focus Mall w Piotrkowie. Co ciekawe lokalnie myślimy podobnie i dopiero w czwartej kolejności zwracamy uwagę na pochodzenie czy miejsce produkcji potencjalnego prezentu pod choinkę. W Focus Mall od 17-23 grudnia można wziąć udział w akcji EKO pakowanie prezentów.
Nastrój się na święta w Focus Mall w Piotrkowie
Święta już lada chwila. To ostatni moment, żeby pomyśleć o prezentach, choince, wystroju domu i kreacjach świątecznych i sylwestrowych. W ramach przedświątecznych zakupów warto odwiedzić Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Można tu zakupić piękne ozdoby świąteczne na choinkę i dekoracje domowe, jak również stroje na czas uroczystych spotkań rodzinnych i imprez z okazji powitania nowego roku. W centrum można też skorzystać z bogatej oferty dań i słodkości wigilijnych. Sklepy otwarte będą do godz. 13 w Wigilię oraz do 16 w Sylwestra.
Wymarzone Mikołajki w Focus Mall w Piotrkowie
6 grudnia, we wtorek, w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będzie można świętować Mikołajki. W centrum pojawi się Mikołaj i świąteczne elfy. Będą świąteczne piosenki, zdjęcia z Mikołajem, gry i zabawy z nagrodami oraz specjalna Poczta Mikołajowa.
Urodzinowa gra w statki w Focus Mall w Piotrkowie
W piątek 18 i 19 listopada w sobotę, w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, z okazji 13 rocznicy otwarcia galerii oraz na poprawę listopadowych nastrojów, będzie można wziąć udział wielkiej urodzinowej zabawie. Każdy klient, który zrobi zakupy w centrum może zagrać w statki i wygrać cenne nagrody. Akcja odbędzie się przy specjalnie zaaranżowanym stoisku na placu głównym w godzinach 11-19.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat