artykuł sponsorowany

Wiele nowości Focus Mall w Piotrkowie!

Wtorek, 28 listopada 2023
Nowe otwarcia, remodelingi oraz karty podarunkowe to zmiany jakie pojawiły się w Focus Mall w ostatnich miesiącach. W centrum pojawił się Olimp Store oferujący odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych oraz wyspa Chutorok z tradycyjnymi wschodnimi produktami spożywczymi. Niebawem, w pierwszej połowie grudnia, swoje otwarcie będzie świętował długo oczekiwany salon Medicine. Nową odsłonę swoich sklepów wprowadziły Douglas oraz Martes Sport. Ciekawym rozwiązaniem na zbliżający się okres świąteczny są karty podarunkowe, które mogą być doskonałym prezentem.
Wiele nowości Focus Mall w Piotrkowie!

Nowością w Focus Mall w Piotrkowie jest Olimp Store, który rozbudowuje ofertę centrum w kategorii Zdrowie i Uroda. Salon ma powierzchnię 36 m2 i znajduje się na 1. Piętrze. W Olimp Store można wybierać spośród szerokiej oferty znanych i cenionych topowych marek Olimp Sport Nutrition, Olimp Labs czy Biogenix, Results Nutrition oraz DNA Your Sups. Każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc w doborze suplementów uzupełniających ich dietę czy pomagających w realizacji postawionych celów treningowych. Wyspa Chutorok, która otworzona została na poziomie 0, oferuje tradycyjne ukraińskie produkty spożywcze. Pośród najbardziej popularnych znajdują się: ryby suszone, wędzone i solone, przekąski rybne, przekąski do piwa, przetwory warzywne, słodycze oraz mrożonki własnej produkcji.

 


Remodeling przeszedł Martes Sport znajdujący się na 1. piętrze, który powiększył swój salon do 138,5 m2, dzięki czemu jest w stanie zaoferować jeszcze bogatszy zakres produktów, dla wszystkich ceniących sobie ruch i swobodny ubiór. Po zmianach, w najnowocześniejszym, eleganckim koncepcie otwarty został salon Douglas na poziomie 0 przy placu głównym, którego nowością są niszowe marki perfum. Niebawem na parterze na powierzchni 338 m2 otworzy swój salon marka odzieżowa Medicine, którą tworzą polscy projektanci, do współpracy często zapraszając znanych artystów, którzy tworzą unikalne, limitowane kolekcje. W salonie znajdzie się zarówno dział damski, jak i męski.

 

Focus Mall w Piotrkowie rozwija i zmienia się cały czas. Cieszą nas nowe otwarcia i zmiany dotychczasowych formatów, które zapewnią jeszcze lepszą ofertę i komfort zakupów wszystkim odwiedzającym. Otwarciem, na które teraz szczególnie wszyscy czekamy jest salon marki Medicine, który pojawi się u nas w pierwszej połowie grudnia. Bardzo przydatną nowością, szczególnie w okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia są karty podarunkowe. To świetny prezent, który pozwoli uniknąć pomyłek i zapewni uśmiech na twarzy każdego obdarowanego – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

 


Karty podarunkowe w Focus Mall w Piotrkowie można kupić i odebrać w Punkcie Informacyjnym, który znajduje się na parterze naprzeciwko apteki lub przez stronę internetową. Jest to doskonały prezent na każdą okazję dla rodziny, przyjaciół, a także pracowników oraz kontrahentów. Każdą kartę można doładować dowolną kwotą od 20 do 1000 złotych i wykorzystać w sklepach galerii w ciągu 12 miesięcy od zakupu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

7


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat