artykuł sponsorowany

Świąteczna misja, escape room i pracownia Elfów na Mikołajki w Focus Mall w Piotrkowie!

Poniedziałek, 04 grudnia 2023
6 grudnia w Focus Mall w Piotrkowie rusza interaktywna świąteczna misja, która przeniesie całe rodziny do krainy Mikołaja w towarzystwie Elfów. Ponadto wybrać się na kreatywne spotkanie w Pracowni Plastycznej i do świątecznego escape roomu na żywo! Na odwiedzających będą czekać także słodkości i drobne upominki od Mikołaja oraz dodatkowe punkty w aplikacji SPOT, które można wymienić na nagrody.

 

W świątecznym mikołajkowym klimacie 6 grudnia w Focus Mall w Piotrkowie, na placu obok kina Helios, pojawi się Mikołaj z drużyną Elfów. Rozdawał będzie słodkości i zapraszał do robienia zdjęć na tronie oraz dzielenia się swoimi bożonarodzeniowymi marzeniami. Ekipa Elfów zapewni wszystkim wesołe animacje.

 


Pracownia Plastyczna i escape room na żywo!

 

Specjalnych atrakcji w godz. 13-19 dostarczą Pracownia Plastyczna oraz escape room na żywo. W pracowni prowadzonej przez Elfy będzie można wykonać swoją ozdobę choinkową. Organizatorzy zapewnią niezbędne materiały, z których będzie można stworzyć oryginalne świąteczne dekoracje. Natomiast w escape roomie Mikołaj przygotował wyjątkowe wyzwanie - ukrył w sejfie list. Trzeba będzie go otworzyć i zdobyć hasło, rozwiązując zagadki i wykonując logiczne zadania. Emocji na pewno nie zabraknie!

 


Świąteczne rozgrywki

 

Przy wyspie świątecznej dokładnie w Mikołajki stanie także interaktywny kiosk, a w nim gry dla różnych grup wiekowych.

„Wesołe Skrzaty” to zabawa, która będzie czekać na najmłodszych w wieku 3-7 lat. Trzeba będzie odnaleźć skrzaty, które schowały się w śnieżnej scenerii. W poszukiwaniach warto będzie wziąć pod uwagę fakt, że urwisy ubrane są w kolorowe czapki. Do dyspozycji starszych do 14 roku życia będzie „Bezcenna Księga”. To śnieżne wyzwanie będzie wymagać spostrzegawczości, by jak najszybciej odnaleźć różnice. Dla najstarszych przygotowano wirtualną zabawę w stylu escape room. Aresztowany Mikołaj nie może rozwozić prezentów, a więc zadaniem gracza będzie odnalezienie w jego chacie ukrytych w sejfie alibi, a następnie uwolnienie Siwobrodego.

 

Grudzień to wyjątkowy czas, a Mikołajki to początek przygotowań i wejście w świąteczny klimat. Dlatego w Focus Mall w Piotrkowie zapraszamy całe rodziny, aby wszystkim podarować magiczne chwile. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie i będzie mógł na nowo odnaleźć dziecięcą radość. Zapraszamy do wspólnej zabawy!  – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

 


Dodatkowe atrakcje

 

W strefie gier pojawi się Elf z voucherami z dostępem do pełnej wersji platformy gier familijnych online Świąteczna Misja. Warunkiem uzyskania tego upominku będzie założenie przez rodzica konta w aplikacji SPOT. Liczba voucherów jest ograniczona i będzie decydować kolejność udziału w akcji. Oprócz tego, biorąc udział w rozgrywkach w interaktywnym kiosku, będzie można zgarnąć gwarantowane 1000 punktów w aplikacji SPOT oraz relaksujące kolorowanki do wielokrotnego wydruku dla młodszych i starszych! Interaktywna zabawa w świąteczną misję potrwa aż do 6 stycznia.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat