artykuł sponsorowany

Słodkie urodziny Focus Mall w Piotrkowie!

Wtorek, 14 listopada 2023
W piątek i sobotę, 17-18 listopada Focus Mall w Piotrkowie będzie świętował swoje 14. urodziny. W tych dniach centrum wypełni słodka atmosfera. Każdy z odwiedzających, będzie mógł wziąć udział w miodowej grze w zośkę i zdobywać osładzające życie nagrody. Za pobranie darmowej aplikacji SPOT będzie też można otrzymać słodki upominek w postaci miodu z pasieki należącej do galerii.
Słodkie urodziny Focus Mall w Piotrkowie!

Focus Mall w Piotrkowie kończy już 14 lat. Z okazji urodzin, które przypadają w połowie listopada przygotowane zostało mnóstwo niespodzianek pełnych słodyczy. W piątek i sobotę (17-18 listopada) w godz. 11:00-19:00 na placu głównym przy H&M pojawi się miodowe stoisko w pomarańczowych barwach, gdzie będzie można zagrać w zośkę rzucając piłeczkami do koszyczków umieszczonych w ściance przypominającej plaster miodu.

 


Każdy kto już posiada lub ściągnie bezpłatną aplikację lojalnościową SPOT oraz zarejestruje w niej paragon na minimum 100 zł lub dwa paragony na łączną kwotę minimum 100 zł może wziąć udział w urodzinowej zabawie zręcznościowej o różnych stopniach trudności. Wśród nagród, które pomagają osłodzić życie znajdą się m.in. sprzęt AGD, karty podarunkowe, kosmetyki, zabawki oraz pełne zdrowia miody o unikalnej czystości i składzie z pasieki Focus Mall. Osoby, które posiadają aplikację SPOT w wersji VIP będą mogły skorzystać z dodatkowych rzutów zośką, które zwiększają szansę na ciekawe wygrane. Na najmłodszych będą czekały dodatkowe atrakcje w postaci kolorowanej i brokatowych tatuaży.

 

Trudno uwierzyć, że nasza galeria w Piotrkowie ma już 14 lat. Jako że zawsze pogoda już listopadowa szczególnie warto dbać o dobry nastrój. Dlatego też postanowiliśmy obchodzić nasze urodziny na słodko. Przepyszne miody z naszej pasieki na dachu galerii, o unikalnym składzie będą świetnym dodatkiem do zimowych napojów, a wspólnie spędzony czas i zabawa mogą przywołać uśmiech na każdej twarzy” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

 

W oba dni na terenie centrum pojawią się też hostessy, które będą oferować pomoc w bezpłatnym zainstalowaniu aplikacji SPOT i rozdawać w zamian słoiczki z miodem z pasieki Focus Mall.

 

Miody, które zbieramy w pasiece na dachu galerii mają bardzo dobry skład. Działają antyseptycznie, przeciwzapalnie, wpływają na podniesienie odporności organizmu, pomagają wracać do zdrowia, zwalczać bakterie i opóźniają procesy starzenia. W tym roku zbieraliśmy miód wielokwiatowy z dodatkiem rzepaku oraz szczególnie skoncentrowany i wartościowy miód spadziowy. Na jego unikalność wpływają rosnące na dachu rozchodniki, które również są źródłem nektaru dla pszczół” – mówi Piotr Robaszek z Rejonowego Koła Pszczelarzy opiekujący się pasieką Focus Mall.

 


Dodatkowo 18 listopada, w sobotę, w galerii pojawią się strażacy, którzy z okazji rozpoczęcia sezonu grzewczego przy specjalnie przygotowanym stanowisku będą uczyć zasad bezpieczeństwa ogrzewania domu w zimie, szczególnie zakresie kwestii dymu i czadu. Będzie można wziąć udział w rozwiązywaniu quizów oraz dostać bezpłatnie czujki czadu.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat