Artykuły do tagu: focus

Słodkie urodziny Focus Mall w Piotrkowie!
W piątek i sobotę, 17-18 listopada Focus Mall w Piotrkowie będzie świętował swoje 14. urodziny. W tych dniach centrum wypełni słodka atmosfera. Każdy z odwiedzających, będzie mógł wziąć udział w miodowej grze w zośkę i zdobywać osładzające życie nagrody. Za pobranie darmowej aplikacji SPOT będzie też można otrzymać słodki upominek w postaci miodu z pasieki należącej do galerii.
Jesienna Giełda Płyt Winylowych i CD w Focus Mall w Piotrkowie!
W piątek i sobotę, 20-21 października, w Focus Mall w Piotrkowie odbędzie się jesienna edycja Giełda Płyt Winylowych i CD. Po raz kolejny kolekcjonerzy i pasjonaci czarnych krążków, a także wszyscy, którzy chcą poznać historię legendarnych brzmień i odbyć sentymentalną podróż muzyczną, będą mogli wybierać wśród tysięcy tradycyjnych płyt oraz nośników kompaktowych z całego świata.
Śmiecioodpowiedzialny Piotrków
Galeria Focus Mall zaprasza na event "Śmiecioodpowiedzialny Piotrków". Akcja promująca właściwą segregację odpadów połączona ze zbiórką elektrośmieci odbędzie się w najbliższą sobotę.
Wyjątkowe warsztaty z upcyklingu w Focus Mall
W piątek (29.09) odbędą się wyjątkowe ekologiczne warsztaty Focus Mall w Piotrkowie. W centrum handlowym powstanie manufaktura szwalnicza, w której będzie można samodzielnie, z nieużywanych już banerów reklamowych wykroić, a następnie uczestniczyć w szyciu spersonalizowanej torby typu shopperka. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Jesienne klimaty – kolory, zbiory i przetwory
Jesień to wyjątkowa pora roku, pełna barw, porannych wypraw na grzyby, prac w ogrodzie, łapania ostatnich ciepłych promieni słońca i robienia wszelkiego rodzaju przetworów na zimowe miesiące. Warto wykorzystać ten czas tak, aby zostały z niego jak najlepsze wspomnienia i coś co będzie jeszcze długo cieszyć całą rodzinę. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim można znaleźć mnóstwo inspiracji dekoracyjnych oraz produktów niezbędnych przy tworzeniu własnych wyrobów z warzyw i owoców.
Zgarnij nagrody na powrót do szkoły w Focus Mall w Piotrkowie
To już koniec wakacji. Za kilka dni rozpoczyna się nowy rok szkolny. Trwa gorący okres przygotowań i zakupów. Z tej okazji 1 i 2 września w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będzie można wziąć udział w specjalnej grze zręcznościowej. Każdy kto podejmie się pokonania trasy zdalnie sterowanym modelem samochodu ma szansę wygrać nagrody będące przydatnymi elementami wyposażenia dla każdego ucznia.
Lato na sportowo w Focus Mall w Piotrkowie
Ciepłe, słoneczne dni wprost zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby letnie miesiące upływały aktywnie warto zadbać o odpowiedni stój, obuwie oraz sprzęt, które są niezbędne do uprawiania wybranego sportu. Powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie, a wakacyjny czas stwarza do tego idealne warunki. Aby dobrze się przygotować warto odwiedzić sklepy sportowe w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie do letnich przygód.
Focus Mall w Piotrkowie wprowadził karty podarunkowe
Dawanie prezentów jest trudną sztuką. Nietrafiony drobiazg to kłopot zarówno dla tego kto go wręcza jak i dla adresata. Często kierując się dobrym wychowaniem ukrywamy rozczarowanie, bo przecież liczymy, że ktoś kto wręcza nam prezent dobrze zna nasz gust. Czy istnieje zatem prezent uniwersalny? Co podarować, żeby sprawić przyjemność? Rozwiązaniem może być karta podarunkowa, którą można zrealizować w wybranym sklepie Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.
Targi dla mam w Focus Mall
W piątek w Focus Mall odbywają się wyjątkowe targi dla mam. Inicjatywa została zorganizowana przez Klub Przedsiębiorczych Mam przy współpracy z piotrkowską galerią. Przyszłe, jak i obecne mamy, mogły skorzystać z wielu porad na temat powrotu do pracy, zdrowia, czy urody. Wydarzenie potrwa do godz. 19.00.
Focus zaprasza na targi dla wszystkich mam
Z okazji Dnia Matki na wyjątkowe targi zaprasza piotrkowska galeria Focus Mall. Będzie można skorzystać m.in. z strefy zdrowia i urody oraz uzyskać indywidualne porady.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat