Artykuły do tagu: Zabawki

Co kupić na Mikołajki dla dziewczynki?
Już niedługo będziemy mogli świętować Mikołajki. W związku z tą okazją duża liczba osób zastanawia się, co kupić swoim pociechom. Wybranie prezentu z okazji Mikołajek nigdy nie jest proste. Zastanawiasz się, co może okazać się trafionym prezentem dla Twojej pociechy? Jedną z najczęściej wybieranych opcji są klocki LEGO przedstawiające ulubionych bohaterów bajek. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej!
Najlepsze zabawki do zabawy na świeżym powietrzu - odkryj swój świat na nowo
Wielu z nas pamięta te beztroskie dni spędzone na zewnątrz, bawiąc się w parku, na podwórku czy na plaży. Te chwile pełne radości i śmiechu zasługiwały na najlepsze zabawki, które wspierały naszą kreatywność i pozwalały nam bezpiecznie bawić się pod gołym niebem. Dziś, gdy mamy dostęp do szerokiego wyboru w sklepie z zabawkami online, warto pamiętać, jak ważna jest zabawa na świeżym powietrzu dla naszych dzieci.
Czym są zabawki sensoryczne dla niemowląt i jak wpływają na rozwój dziecka?
Rodzice mogą zadbać o rozwój psychiczny i fizyczny dziecka już w pierwszych chwilach jego życia. Do takiej stymulacji warto użyć specjalnych akcesoriów. Zabawki sensoryczne są nieocenionym wsparciem w rozwijaniu zmysłów i sprawności niemowląt. Jak rozpoznać tego typ zabawki? Sprawdź, które z nich warto wybrać.
UOKiK: Prawie połowa zabawek dla dzieci poniżej 3 lat nie spełniała wymagań
Prawie połowa zabawek dla dzieci poniżej 3 lat nie spełniała wymagań formalnych lub konstrukcyjnych. Podczas ostatniej kontroli sprawdzono 110 modeli - poinformował w piątek Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów .
Umowa podpisana. Wiemy, kiedy powstanie plac zabaw
Przetarg zakończono. Udało się znaleźć wykonawcę i podpisać umowę. Wiele wskazuje na to, że mieszkańcy doczekają się w końcu budowy placu zabaw na placu Litewskim. Cierpliwości jednak jeszcze trochę potrzeba, bo - zgodnie z umową - inwestycja ma się skończyć za pół roku.
Poznaj nowe zestawy Marioinex Mini Waffle City - House oraz Shop
Klocki Marioinex Mini Waffle to jedna z najczęściej wybieranych zabawek w 2021 roku. Niektóre zestawy zyskały nawet miano zabawki roku. Mowa m.in. o seriach Mini Waffle City Street oraz Mini Waffle City Port.
Drugie podejście do placu zabaw
Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie placu zabaw na placu Litewskim. To drugie podejście do realizacji tej inwestycji. Z poprzednim wykonawcą miasto rozwiązało umowę, ponieważ firma nie wywiązała się z terminów realizacji inwestycji.
Relikt przeszłości? Wręcz przeciwnie. Dzieci wciąż kochają lalki
Choć towarzyszy nam od pokoleń, to również w dzisiejszym, coraz bardziej rozpędzonym i zautomatyzowanym świecie, nie traci swojego uroku ani praktyczności. Lalka to nadal wymarzony przez najmłodszych prezent, a z perspektywy dorosłych stanowi udaną inwestycję w rozwój osobisty dzieci. O renesansie tego produktu świadczą dane rynkowe, wskazujące na rekordowy wzrost sprzedaży lalek w Polsce i na świecie.
Zabawki do ogrodu – jak stworzyć bezpieczną strefę dla dziecka?
Wygospodarowałeś specjalnie dla dziecka miejsce w przydomowym ogrodzie? Zadbaj, aby wstawić tutaj odpowiednie zabawki i sprzęty, które pozwolą na relaks w otoczeniu pięknych drzew, krzewów oraz kwiatów. Jakie akcesoria będą potrzebne, aby zaprojektować bezpieczną strefę relaksu dla malucha? Podpowiadamy!
Pojazd dla dziecka – idealny prezent na każdą okazję
Twój smyk nie może się już doczekać kiedy będzie mógł samodzielnie poprowadzić auto? Marzy o tym, by wreszcie zasiąść za kierownicą? Te marzenia mogą się spełnić. Wystarczy kupić swojemu dziecku zabawkowy pojazd na akumulator. Co więcej, maluch może mieć nawet lepsze auto niż Ty! Producenci takich samochodów projektują je bowiem na wzór znanych marek. Sprawdź jakie auta dziecięce możesz znaleźć w sklepach i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat