Advertisement

Artykuły do tagu: Zabawki

UOKiK: Prawie połowa zabawek dla dzieci poniżej 3 lat nie spełniała wymagań
Prawie połowa zabawek dla dzieci poniżej 3 lat nie spełniała wymagań formalnych lub konstrukcyjnych. Podczas ostatniej kontroli sprawdzono 110 modeli - poinformował w piątek Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów .
Umowa podpisana. Wiemy, kiedy powstanie plac zabaw
Przetarg zakończono. Udało się znaleźć wykonawcę i podpisać umowę. Wiele wskazuje na to, że mieszkańcy doczekają się w końcu budowy placu zabaw na placu Litewskim. Cierpliwości jednak jeszcze trochę potrzeba, bo - zgodnie z umową - inwestycja ma się skończyć za pół roku.
Poznaj nowe zestawy Marioinex Mini Waffle City - House oraz Shop
Klocki Marioinex Mini Waffle to jedna z najczęściej wybieranych zabawek w 2021 roku. Niektóre zestawy zyskały nawet miano zabawki roku. Mowa m.in. o seriach Mini Waffle City Street oraz Mini Waffle City Port.
Drugie podejście do placu zabaw
Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie placu zabaw na placu Litewskim. To drugie podejście do realizacji tej inwestycji. Z poprzednim wykonawcą miasto rozwiązało umowę, ponieważ firma nie wywiązała się z terminów realizacji inwestycji.
Relikt przeszłości? Wręcz przeciwnie. Dzieci wciąż kochają lalki
Choć towarzyszy nam od pokoleń, to również w dzisiejszym, coraz bardziej rozpędzonym i zautomatyzowanym świecie, nie traci swojego uroku ani praktyczności. Lalka to nadal wymarzony przez najmłodszych prezent, a z perspektywy dorosłych stanowi udaną inwestycję w rozwój osobisty dzieci. O renesansie tego produktu świadczą dane rynkowe, wskazujące na rekordowy wzrost sprzedaży lalek w Polsce i na świecie.
Zabawki do ogrodu – jak stworzyć bezpieczną strefę dla dziecka?
Wygospodarowałeś specjalnie dla dziecka miejsce w przydomowym ogrodzie? Zadbaj, aby wstawić tutaj odpowiednie zabawki i sprzęty, które pozwolą na relaks w otoczeniu pięknych drzew, krzewów oraz kwiatów. Jakie akcesoria będą potrzebne, aby zaprojektować bezpieczną strefę relaksu dla malucha? Podpowiadamy!
Pojazd dla dziecka – idealny prezent na każdą okazję
Twój smyk nie może się już doczekać kiedy będzie mógł samodzielnie poprowadzić auto? Marzy o tym, by wreszcie zasiąść za kierownicą? Te marzenia mogą się spełnić. Wystarczy kupić swojemu dziecku zabawkowy pojazd na akumulator. Co więcej, maluch może mieć nawet lepsze auto niż Ty! Producenci takich samochodów projektują je bowiem na wzór znanych marek. Sprawdź jakie auta dziecięce możesz znaleźć w sklepach i na co zwracać uwagę przy zakupie.
Jak wybierać zabawki edukacyjne? Pomysły na prezenty dla dzieci
Zabawki edukacyjne to zawsze dobry pomysł na prezent. Poza godzinami zabawy podarujesz dziecku także trening wielu umiejętności, które przydają się na co dzień. Jak wybierać zabawki edukacyjne, by prezent był trafiony?
Nagroda dzieci 2020 dla klocków Maxi Waffle firmy Marioinex
Konkurs „Zabawka Roku”, pomimo wyjątkowych okoliczności, odbył się już trzynasty raz. Ten prestiżowy plebiscyt pomaga wyróżnić najlepsze produkty stworzone z myślą o najmłodszych. W skład jury wchodzą liczne autorytety branży, a także kapituła maluchów. W tym roku firma Marioinex uzyskała wyróżnienie w kategorii „Nagroda dzieci”, za jeden ze swoich najbardziej charakterystycznych produktów – klocki Maxi Waffle.
Co można zrobić z kartonu? Zabawki z kartonu dla dzieci
Każdy rodzic wie, że dzieci szybko się nudzą i trudno nieustannie zapewniać im dobrą rozrywkę. Gdy zabawki już nie cieszą, a nuda doskwiera, warto sięgnąć po... kartony. Wszyscy wykorzystujemy w swoich domach kartonowe pudełka. Takie opakowania są przydatne w trakcie przeprowadzki i świetnie nadają się do przygotowywania przesyłek. Kartony możesz wykorzystać jednak do stworzenia wielu niesamowitych rzeczy. Są lekkie, dobrze się je rozcina i skleja, dzięki czemu z łatwością utworzysz z nich najróżniejsze konstrukcje. A co istotne, by to zrobić nie potrzebujesz szczególnych zdolności manualnych, wystarczy odrobina wyobraźni i kilka prostych pomysłów. Oto one:
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat