artykuł sponsorowany

Driftujące gokardy w Focus Mall w Piotrkowie

Czwartek, 18 stycznia 2024
Crazy Carts, czyli Akademia Driftingu, to zupełna nowość w Piotrkowie Trybunalskim i w okolicach. Ta wyjątkowa forma rozrywki dla dzieci, ale też dla dorosłych, zagościła właśnie w galerii Focus Mall. Na odpowiednio przygotowanym torze można spróbować swoich sił dzięki niewielkim, specjalnie skonstruowanym gokartom przeznaczonym do jazdy w ślizgu.

Ładuję galerię...

Inspiracją na stworzenie koncepcji toru Crazy Carts były mini gokarty używane jako zabawki w Stanach Zjednoczonych. Crazy Carts nie służą jednak do ścigania się tak jak w przypadku klasycznych gokartów. Są to na pierwszy rzut oka niepozorne, elektryczne pojazdy, które pomagają imitować drift, czyli jazdę w ślizgu bokiem. W Focus Mall na poziomie 1 obok Martes Sport powstał specjalny tor do nauki jazdy o powierzchni ponad 500 m2 w otoczeniu stworzonych przez artystów graffiti. Pojazdy wyposażone są w „hamulec ręczny”, który pozwala na wchodzenie w poślizg i efektowne pokonywanie zakrętów bokiem. Do dyspozycji zarówno dzieci, jak i dorosłych przez cały tydzień, w tym także niedziele, jest 12 mini gokartów, z których 6 może jednocześnie znajdować się na torze.

Od pewnego czasu prężnie rozwijamy sieć naszych torów. Wszędzie, gdzie się pojawimy, spotykamy się z pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem. W Piotrkowie Trybunalskim nas jeszcze nie było, ale już niedługo spotkamy się na torze! – mówi Daniel Piórkowski reprezentujący Crazy Carts.

 

Każdy uczestnik otrzymuje też w ramach ceny specjalny kask i jednorazowy czepek. Na wszystkich chętnych czekają wykwalifikowani instruktorzy, którzy przed jazdą przeprowadzają mini szkolenie z obsługi pojazdów zapewniające bezpieczną i pełną emocji jazdę.

Cieszę się, że Crazy Carts wystartowały właśnie u nas w Focus Mall. To absolutna nowość w naszym regionie i doskonała rozrywka dla wszystkich amatorów motoryzacji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jednocześnie jest ona połączona z nauką jazdy w poślizgu. Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzania niestandardowo wolnego czasu” – podkreśla Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

 

Ślizgające się gokarty to świetny pomysł na organizacje niepowtarzalnych urodzin dla dzieci, eventy firmowe, wieczory kawalerskie czy wypady ze znajomymi w aktywnej i niestandardowej formie. Dzieci korzystające z Crazy Carts muszą mieć minimum 4 lata i móc dosięgać nogą do pedała gazu. W przypadku dorosłych jedynym ograniczeniem jest waga użytkownika pojazdu, która nie może przekraczać 90 kilogramów. Jednorazowe wejściówki i karnety można nabyć na miejscu w galerii lub poprzez stronę internetową: https://crazycarts.voucher.com.pl/.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat