artykuł sponsorowany

Karty podarunkowe na Święta w Focus Mall w Piotrkowie!

Czwartek, 07 grudnia 2023
Dawanie prezentów na święta Bożego Narodzenia jest trudną sztuką, szczególnie jeśli mamy więcej osób do obdarowania. Nietrafiony upominek to często kłopot zarówno dla tego kto go wręcza jak i dla obdarowanego. Prawie każdemu zdarzyło się ukrywać rozczarowanie, aby nie urazić bliskiej osoby z tego powodu. Najlepszym rozwiązaniem byłby zatem prezent uniwersalny. Czy taki jednak istnieje? Najlepszym rozwiązaniem może okazać się karta podarunkowa, którą można wykorzystać na zakupach w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.
Karty podarunkowe na Święta w Focus Mall w Piotrkowie!

Rodzina, bliscy, pracownicy czy klienci – to często te osoby obdarowujemy upominkami na święta. Karta podarunkowa to idealny prezent z okazji Bożego Narodzenia. Pięknie opakowana może być najlepszym podarunkiem, który spełni nawet skrywane marzenia. Obdarowany sam może zdecydować co tak naprawdę otrzyma i kiedy wybierze sobie prezent. To coś, co ucieszy każdego, bez względu na wiek i zainteresowania, a jednocześnie odciąży planujących zakupy świąteczne i pozwoli na uniknięcie snucia domysłów i nietrafionych wyborów.

 


Karty podarunkowe to coraz popularniejszy i dobrze odbierany prezent. Ich sprzedaż w Polsce stale rośnie. Co roku przybywa fanów tego rodzaju rozwiązania zarówno jeśli chodzi o prezenty dla rodziny, jak i dla pracowników czy też kontrahentów. Jej zaletą jest też szybki i prosty zakup. Karty można doładować kwotami o wartość od 20 do nawet 1000 złotych w zależności od zaplanowanego budżetu. Co ważne można je wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od momentu zakupu.

 

Święta Bożego Narodzenia to idealny moment żeby pomyśleć o zakupie karty podarunkowej. Jest to przedpłacona karta płatnicza. Można z jej pomocą zrobić zakupy w większości sklepów zlokalizowanych w Focus Mall, w których przyjmowane są płatność Visa. Pełna lista salonów, w których można ją zrealizować jest dostępna na naszej stronie internetowej. W czasie świątecznej krzątaniny najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania, które zagwarantują zadowolenie osób przez nas obdarowywanych – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

 


Kup kartę tak jak lubisz - stacjonarnie lub online

 

Kartę Podarunkową można kupić w Punkcie Informacyjnym Focus Mall zlokalizowanym na poziomie 0, naprzeciwko apteki, który czynny jest od poniedziałku do soboty od godziny 12:00 do 19:00. Można też ją kupić bez wychodzenia z domu, przez stronę internetową. W tym celu należy wejść na stronę internetową Focus Mall Piotrków Trybunalski i wybrać zakładkę Karta Podarunkowa, która znajduje się na górze po lewej stronie witryny i postępować zgodnie ze wskazówkami.

 


Prezent dla pracowników i partnerów biznesowych

 

Karta podarunkowa może być też ciekawym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy poszukują prezentów dla swoich pracowników, klientów lub kontrahentów. Zaletą kart jest również to, że są one uznawane jako świadczenie pieniężne, które do kwoty 2000 złotych rocznie są zwolnione z podatku dochodowego. Karty dla firm można zakupić w galerii lub rejestrując się online. Po wejściu na stronę internetową należy postępować zgodnie z podaną instrukcją.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat