Advertisement

Artykuły do tagu: dystrybucja

W Gorzkowicach dystrybuują węgiel
Gorzkowice to kolejna gmina w powiecie piotrkowskim, która dystrybuuje węgiel wśród swoich mieszkańców. Jak informują urzędnicy, do tej pory udało się obsłużyć już około 55 % zainteresowanych.
Węgiel w Piotrkowie tylko do czwartku
Urząd Miasta w Piotrkowie Trynunalskim informuje, że wydawanie węgla po preferencyjnej cenie (1850 zł brutto) z punktu na terenie miejskiej ciepłowni C-2 przy ul. Rolniczej potrwa do czwartku (29.12) do godz. 12.00. O dystrybucji surowca w roku 2023 urzędnicy będą informować w odrębnych komunikatach.
Dla mieszkańców gminy Sulejów węgiel także już czeka
Gmina Sulejów także rozpoczęła dystrybucję węgla po preferencyjnej cenie dla swoich mieszkańców. Za jego rozprowadzenie będzie odpowiadał skład "Jagoda", który zarejestrowany jest na terenie gminy Sulejów, a swój plac ma m.in. na ul. Roosevelta w Piotrkowie.
Dystrybucja węgla od poniedziałku
Od poniedziałku (12.12.2022) piotrkowianie będą mogli odbierać węgiel po preferencyjnych cenach. W Piotrkowie oznacza to 1850 zł brutto za tonę. Już teraz można dokonywać opłat w Urzędzie Miasta lub przelewem. Do Piotrkowa trafi ponad 1000 ton surowca z polskiej kopalni Mysłowice - Wesoła. 19 wagonów z węglem kamiennym (po ok. 54 tony w każdym) przyjechało w czwartek (8.12) z samego rana na plac ciepłowni C-2 przy ul. Rolniczej.
Do Piotrkowa trafi polski węgiel
Do Piotrkowa, po preferencyjnej cenie, ma trafić węgiel z polskiej kopalni Mysłowice-Wesoła - tak wynika z najnowszej deklaracji Polskiej Grupy Górniczej.
Kiedy piotrkowianie kupią węgiel po preferencyjnych cenach?
Mieszkańcy pytają czy Piotrków zajmie się dystrybucją węgla. Póki co nie ma takiego wymogu, ale trwają rozmowy w tej sprawie.
Jodek potasu w powiecie piotrkowskim [lista miejsc]
Przygotowanie planu dystrybucji tabletek jodku potasu, na wypadek ewentualnego wystąpienia zagrożenia radiacyjnego jest standardową prewencyjną procedurą, związaną z zarządzaniem kryzysowym i ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom. Łódzki Urząd Wojewódzki opublikował listę miejsc i placówek, w których będzie można - w razie potrzeby - odebrać dedykowaną dawkę. Jest na niej kilkadziesiąt instytucji w powiecie piotrkowskim.
Będą kolejne wyłączenia prądu
Spółka PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych wyłączeniach prądu w naszym regionie. W czwartek od godziny 7.00 do 15.00 energii elektrycznej nie będzie w Piotrkowie Trybunalskim na ulicach Podhalańskiej, Cichej, Krótkiej, Grabskiej, Zalesickiej, Regatowej 1-2, Jeziornej 57-82 oraz na ul. Gołębiej 35 i 39. Podobny problem będą mieli mieszkańcy ulic Pogodnej i Cmentarnej w Moszczenicy.
Od poniedziałku bez prądu. Energetycy nadal usuwają skutki silnego wiatru
W paru miejscowościach w gminie Moszczenica nie ma prądu. Problem zgłaszali słuchacze audycji Magiel na antenie Strefy FM Piotrków, dzwonili do nas mieszkańcy m.in. Gajkowic i Gazomii Starej.
Radek wreszcie zacznie działać
Mowa o fotoradarze, który od ponad roku ustawiony jest w Sulejowie na ul. Opoczyńskiej, jednak do tej pory nie został podłączony. Wkrótce jednak ma się to zmienić. PGE Dystrybucja Oddział w Łodzi informuje, że potrzebuje kilku dni, aby uruchomić urządzenie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat