Advertisement

Artykuły do tagu: droga krajowa

 W Sulejowie powstanie drugi most? 
Czy budowa tymczasowej przeprawy na Pilicy będzie rozwiązaniem problemów komunikacyjnych, które powstaną w trakcie przebudowy mostu w Sulejowie? Wprowadzenie takiego rozwiązania rozważają urzędnicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Dachowanie na DK12 [ZDJĘCIA]
Do groźnego zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie w Sulejowie. Na ul. Opoczyńskiej zderzyły się trzy samochody, a jeden z nich dachował. DK 12 była całkowicie zablokowana.
Nocne naprawy na krajowej dwunastce
W Sulejowie na dwukilometrowym odcinku DK12 (od km 412 do km 414) rozpoczyna się planowana naprawa nawierzchni jezdni. Ze względu na fakt, że odcinek ten należy do najbardziej obciążonych ruchem w województwie, prace będą prowadzone w nocy.
Strażacy usuwali drzewa z
Pochylone drzewa pomiędzy Przygłowem a Sulejowem zagrażały bezpieczeństwu kierowców jadących krajową "dwunastką". Dzięki interwencji druhów z OSP KSRG Przygłów problem szybko udało się zlikwidować.
Czołowe zderzenie na DK12
Wczesnym rankiem doszło do groźnego wypadku na drodze DK 12 w miejscowości Kozenin na terenie powiatu opoczyńskiego. Przez kilka godzin ruchliwa droga byłą całkowicie zablokowana.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat