Advertisement

Artykuły do tagu: bielik

Ranny bielik w Leśnym Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Nadleśnictwa Piotrków
Ranny ptak został przywieziony do ośrodka przez Straż Leśną. Zauważył go myśliwy z Koła Łowieckiego "Tur" na terenie Leśnictwa Straszów.
Strażnicy leśni ratowali rannego bielika
Nadleśnictwo Piotrków w niedzielę otrzymało zgłoszenie o rannym bieliku na terenie gminy Grabica. Na ratunek poszkodowanemu ptakowi ruszyła Straż Leśna, którą w działaniach wsparli druhowie z OSP Lubanów i OSP Grabica oraz policjanci z lokalnego komisariatu.
Postrzelony bielik nie żyje
Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że nieznany jak dotąd sprawca, w okolicach Radomska postrzelił bielika. Ptak trafił najpierw do piotrkowskiej lecznicy, by później trafić do warszawskiego Ptasiego Azylu.
Historia postrzelonego bielika – ciąg dalszy
Wracamy do sprawy postrzelonego bielika. Ptak kilkanaście dni temu trafił do warszawskiej lecznicy. Przeszedł operację, ale jego stan jest ciężki.
Dalsze losy rannego bielika
Ranny bielik jest już w azylu dla ptaków w warszawskim zoo. W piątek drapieżnik został tam przetransportowany - informuje na swoim profilu facebookowym Nadleśnictwo Piotrków. Na zdjęciu przygotowania do podróży.
Ranny orzeł znaleziony w naszym regionie
Niecodzienny pacjent trafił do jednej z przychodni weterynaryjnych w Piotrkowie. Orzeł bielik miał urazy skrzydeł oraz uszkodzony pazur.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat