Artykuły do tagu: awantura

30.07.2018 14:46
Z nożem na konkubenta
Pomiędzy kobietą i mężczyzną doszło do kłótni, ona chwyciła za nóż i ugodziła w brzuch swojego konkubenta. Mężczyznę odwieziono do szpitala, a 48-latka uciekła.
Pokłócili się o majątek. 57-latek rzucił się z nożem na brata
60-latek został ugodzony nożem w udo przez własnego brata. Między mężczyznami doszło do awantury o majątek.
Poszukiwani na zalewie wywołali awanturę?
W sobotę w Zarzęcinie prowadzono poszukiwania czterech osób, które na rowerze wodnym wypłynęły na Zalew Sulejowski. Rower wodny nie wrócił do właściciela, co mogło wskazywać na wypadek. Okazało się jednak, że wszyscy cali i zdrowi przebywali w Bronisławowie. Według naszych informacji, jedna z poszukiwanych osób wywołała awanturę na terenie ośrodka wypoczynkowego.
Międzynarodowa awantura pod Kwadratem?
Według naszych informacji, w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Belzackiej w Piotrkowie doszło do sprzeczki pomiędzy Polakami, Ukraińcami i Hindusami.
Ponad 35,5 mln na budowę mediateki. Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Piotrkowa
12 za, 8 przeciw, 1 głos wstrzymujący – tak głosowali radni nad uchwałą zwiększającą o kolejne 400 tys. zł środki przeznaczone na budowę nowej siedziby miejskiej biblioteki.
Dźgnął nożem przechodnia i uciekł do kościoła
Młody bełchatowianin zauważył mężczyznę, który szedł chodnikiem, trzymając w ręku nóż. 21-latek zwrócił uwagę mężczyźnie, który wymachiwał niebezpiecznym narzędziem w bezpośrednim sąsiedztwie boiska, gdzie bawiły się dzieci. Mężczyzna tak się zdenerwował, że rzucił się na 21-latka. Zadał mu cios w szyję, potem uciekł.
Szykowali się jak na wojnę. Z rozróby pseudokibiców nic nie wyszło
Zabezpieczono maczety, kije, młotki, kominiarki, pojemniki z gazem łzawiącym, rękawice do walki, ochraniacze na zęby i naklejki imitujące tablice rejestracyjne, nawet siekiery. Łódzka policja zapobiegła rozróbie, którą pseudokibice jednego z łódzkich klubów piłki nożnej zaplanowali sobie w rejonie autostradzie A1. Zatrzymanych zostało 22 mężczyzn, w tym mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego.
Kibice Piotrkowianina aresztowani przed meczem [AKTUALIZACJA]
W czwartek piłkarze Piotrkowianina rozegrali mecz z Vive Tauron Kielce. Grupa kibiców piotrkowskiej drużyny nie została wpuszczona do hali i… wtedy się zaczęło.
Czy poseł uratuje Gimnazjum nr 1?
Gimnazjum nr 1 ma zostać wchłonięte przez TPS (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1). Nauczyciele i dyrekcja szkoły z ul. Żwirki podnieśli larum – chcą, by w budynku szkoły powołano (czy raczej przywrócono) Szkołę Podstawową nr 18. Na ratunek wezwali posła PiS Grzegorza Wojciechowskiego.
Awantura przed sklepem w Woli Krzysztoporskiej
Wszczął awanturę z przypadkowo spotkanym mężczyzną. Kopał swoją ofiarę po całym ciele. Pokrzywdzony 54-latek trafił do szpitala, a 24-letniego napastnika zatrzymała policja.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat