Artykuły do tagu: awantura

Bójka przed barem w Piotrkowie. Zatrzymany 25-latek
Przed jednym z piotrkowskich barów doszło do awantury. Poszło o niezapłacony rachunek. Policja zatrzymała 25-latka, mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju.
Fala nienawiści na piotrkowskim stadionie
Nieczęsto się zdarza, aby mecz juniorów był zabezpieczany przez ochroniarzy i policjantów, ale w przypadku ostatniego spotkania w II lidze wojewódzkiej juniorów pomiędzy Polonią a UKS Concordia 1909 ich obecność prawdopodobnie zapobiegła burdom. Fani Polonii niemal przez cały mecz wyzywali piłkarzy przeciwnej drużyny, a wszystkiemu przysłuchiwały się m.in. małe dzieci. Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby ktoś wreszcie przerwał tę spiralę nienawiści?
Awantura na placu Czarnieckiego
Mężczyzna i kobieta siedzą na ławce na placu Czarnieckiego, piją, głośno się zachowują, w dodatku zaśmiecają teren – takie zgłoszenie otrzymał dyżurny Straży Miejskiej w niedzielne popołudnie.
Z całej siły uderzył prętem w głowę
Awanturował się, w końcu z całej siły uderzył swoją ofiarę metalowym prętem w głowę. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. 39-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego został aresztowany, odpowie za ciężkie uszkodzenie ciała.
Awantura o „Smoleńsk”
Premiery jeszcze nie było, awantura już jest. Poszło o „Smoleńsk". Na film wybierają się gimnazjaliści z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 5 w Radomsku. Propozycja nie do odrzucenia, jak sugerują jedni, czy dobrowolne pójście do kina, jak mówią inni? Propaganda czy wychowanie patriotyczne? Film dla dzieci czy dla dorosłych? W Radomsku dyskusja na całego.
Poczęstował się papierosem i... dostał metalową rurką
Policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który podczas libacji alkoholowej dotkliwie pobił swojego kolegę. Jak się okazało, pokrzywdzony chciał poczęstować się papierosem, ale zapomniał grzecznie poprosić.
Mieli poćwiartowaną sarnę. Grozi im do 5 lat
Ojciec wezwał policję, bo syn się awanturował, wcześniej razem pili alkohol. Podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu poćwiartowaną sarnę. Teraz ojcu i synowi grozi więzienie za posiadanie zwierzyny leśnej.
Pijany pobił żonę i próbował przekupić policjantów
Zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego oraz obietnicy wręczenia korzyści majątkowej usłyszał 47-latek mieszkający w gminie Gorzkowice.
Niezadowolony petent zdemolował urząd
Do Urzędu Miasta w Kamieńsku zgłosił się 45-letni mieszkaniec gminy. Mężczyzna chciał odebrać nowy dowód osobisty. Był pod wpływem alkoholu, dlatego pracownicy kamieńskiego magistratu odmówili wydania dokumentu.
Nie żyje 55-letnia kobieta. Co wydarzyło się na bełchatowskim osiedlu?
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkanki Bełchatowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat