Advertisement

Artykuły do tagu: Pseudokibice

Bójka pseudokibiców. Policja zatrzymała 8 osób
Pomiędzy dwiema grupami „kibiców” doszło do bójki. Na osiedlu Binków w Bełchatowie interweniowała policja. Zatrzymano 8 mężczyzn w wieku od 21 do 33 lat. Zarzuty udziału w bójce dostało 5 osób. Dodatkowo dwóch mężczyzn odpowie też za przestępstwo narkotykowe.
Pseudokibice w rękach policji. Pobili dwóch mężczyzn
Bełchatowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o pobicie dwóch osób. Sprawcy to mieszkańcy Bełchatowa w wieku 27, 29, 33 i 35 lat, związani ze środowiskiem kibiców. Prokurator objął ich policyjnym dozorem.
Policja zapobiegła ustawce pseudokibiców pod Radomskiem
Funkcjonariusze policji z kilku jednostek zapobiegli ustawce pseudokibiców, do której miało dojść pod Radomskiem. Wylegitymowano 19 mężczyzn, którzy planowali starcie z kibicami RKS Radomsko. Policjanci odeskortowali awanturników do granic województwa.
Kibole napadli na policjantów
Radomszczańska prokuratura postawiła zarzuty pseudokibicom, którzy brali udział w konfrontacji z policją. Do zdarzenia doszło w weekend w gminie Gidle.
Szykowali się jak na wojnę. Z rozróby pseudokibiców nic nie wyszło
Zabezpieczono maczety, kije, młotki, kominiarki, pojemniki z gazem łzawiącym, rękawice do walki, ochraniacze na zęby i naklejki imitujące tablice rejestracyjne, nawet siekiery. Łódzka policja zapobiegła rozróbie, którą pseudokibice jednego z łódzkich klubów piłki nożnej zaplanowali sobie w rejonie autostradzie A1. Zatrzymanych zostało 22 mężczyzn, w tym mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego.
Obława na pseudokibiców
Policjanci na terenie kilku powiatów naszego województwa niemalże jednocześnie zatrzymali 10 członków tzw. bojówek dwóch klubów piłkarskich. Działania miały związek z podejrzeniem ich udziału w bójce pomiędzy pseudokibicami oraz posiadaniem środków odurzających.
Rozprowadzali narkotyki w środowisku pseudokibiców
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali 10 osób, które mają związek z narkotykami.
Akcja CBŚ w Piotrkowie. Ranny policjant
Dziś funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Piotrkowie (parking przy ul. Kostromskiej 55) młodego mieszkańca miasta podejrzanego o handel narkotykami. Podczas akcji został ranny jeden z policjantów.
Kolejni pseudokibice z Bełchatowa zatrzymani
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali kolejnych pseudokibiców związanych z bełchatowską bojówką Widzewa Łódź.
Osiem osób z bojówki Widzewa Łódź zatrzymanych
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali 8 pseudokibiców związanych z bełchatowską bojówką Widzewa Łódź. Wszyscy podejrzani są o pobicie, do którego doszło w centrum Bełchatowa w kwietniu 2014 roku. To rozwojowe śledztwo prowadzone jest przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie Trybunalskim. Do tej pory łącznie zarzuty usłyszały już 22 osoby.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat