Artykuły do tagu: asystent

Asystenci pomagają osobom z niepełnosprawnościami
Jak przebiega realizacja programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” - edycja 2024, którego realizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woli Krzysztoporskiej?
Asystenci pomogą w potrzebie
Gmina Sulejów także w tym roku będzie pomagać mieszkańcom z niepełnosprawnościami w ramach Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”. Nabór dobiega końca, więc warto się pospieszyć ze zgłoszneiami. Urzędnicy przygotowali zaś podsumowanie ubiegłorocznej edycji. W 2023 roku z tej formy wsparcia skorzystało łącznie osiem osób, a pomagało im siedmiu asystentów.
05.07.2022 08:22
Bąkiewicz znów w Skrze
Michał Bąkiewicz wraca do Skry Bełchatów. Urodzony w Piotrkowie były reprezentant Polski będzie w klubie pełnił rolę asystenta trenera. Bąkiewicz jeszcze jako zawodnik zdobył ze Skrą m.in. cztery mistrzostwa Polski.
Pierwsze urodziny Asystenta głosowego w bankowej aplikacji mobilnej IKO
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
Asystent pomoże niepełnosprawnym
W Sulejowie rozpoczął już pracę asystent osobisty osoby niepełnosprawnej. Tak określone miejsce pracy powstało we współpracy Urzędu Gminy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Całość koordynują pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulejowie.
Piotrkowianie korzystają z pomocy asystenta rodziny
55 piotrkowskich rodzin skorzystało już w tym roku z pomocy asystenta rodziny. Pracownik oddelegowany z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie wspiera osoby, które z różnych powodów nie radzą sobie z wychowaniem dzieci. Asystent wspólnie z rodziną analizuje problemy oraz stara się je rozwiązać.
Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry
Zawody medyczne nie zawsze wymagają wieloletnich studiów i praktyk. Okazuje się, że zdobycie kwalifikacji asystenta czy technika może zająć jedynie cztery semestry nauki. Czy warto przeznaczyć ten czas na zdobycie nowego zawodu?
Adamczyk przestał być doradcą
Grzegorz Adamczyk nie jest już doradcą prezydenta Krzysztofa Chojniaka, natomiast dotychczasowa asystentka Anita Wojtala-Rudnicka pełni teraz funkcję inspektora.
Samorządy bez asystentów i doradców
Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie i marszałkowie województw stracą asystentów i doradców.
Prezydent ma nową asystentkę
Anita Wojtala-Rudnicka rozpoczęła pracę pod koniec lipca. Nowy urzędnik to niedoszła radna, startująca w wyborach w 2010 roku z list prezydenckiego ugrupowania Razem dla Piotrkowa. Co będzie należało do obowiązków nowego asystenta?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat