Advertisement

Artykuły do tagu: akcja charytatywna

28.08.2023 09:33
Bawili się i pomagali
W niedzielę w Gorzkowicach odbył się IV piknik profilaktyczny. Tegoroczna edycja była szczególna, gdyż została połączona z akcją charytatywną: "Mamy dla siebie czas" - Gramy dla Wioli. Podczas imprezy zbierano środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Festyn parafialny połączą z akcją charytatywną
Na pierwszy festyn parafialny zaprasza parafia św. Jana Pawła II w Piotrkowie. Wydarzenie organizowane jest z okazji kolejnej rocznicy urodzin papieża Polaka. Oprócz atrakcji dla dzieci i dorosłych festyn ma także wymiar charytatywny.
Zamorsują w słusznej sprawie
Kolejne przedsięwzięcie dla Łukasza Tabały. Tym razem organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników zimowych kąpieli, ich rodziny, przyjaciół i kibiców.
Kiermasz
19-letnia Nela z Piotrkowa kilka dni przed rozpoczęciem matur została potrącona na przejściu dla pieszych. Teraz potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji. W najbliższą sobotę na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 2 oraz na terenie parafii Jana Pawła II odbędzie się specjalny kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie młodej piotrkowianki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat