Artykuły do tagu: Wiejska

Na Nowowiejskiej ma być bezpieczniej
Rozpoczęła się budowa chodnika na ulicy Nowowiejskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Urzędnicy podkreślają, że to inwestycja w poprawę bezpieczeństwa pieszych. Prace wystartowały w miniony piątek (02.02.2024) i są prowadzone po południowej stronie ulicy, na odcinku od ulicy Łódzkiej do pętli autobusowej.
Zderzenie dwóch osobówek
W Piotrkowie, w poniedziałkowe popołudnie, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
ODR szuka najlepszej wiejskiej kiełbasy
Poszukiwany jest lokalny producent najlepszej wiejskiej kiełbasy. Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy Łódź, ogłosił konkurs "Wiejska kiełbasa z łódzkiego".
Groźny pożar kamienicy przy ul. Wiejskiej
Do bardzo niebezpiecznego pożaru doszło dziś około godziny 7:00 w prywatnej kamienicy przy ul. Wiejskiej 16. Ogień udało się ugasić, ale według szacunków mieszkańców spłonęło nawet 80% dobytku, a ich zdaniem budynek nie nadaje się już do zamieszkania.
Dwuletnia dziewczynka wypadła z okna
Kolejny nieszczęśliwy wypadek z udziałem dziecka. Dwuletnia dziewczynka wypadła z okna mieszkania.
06.12.2017 09:43
Pożar na Wiejskiej
20 osób ewakuowano, a 7 trafiło do szpitala. To wynik pożaru przy ul. Wiejskiej w Piotrkowie. Ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń budynku mieszkalnego.
Brutalny rozbój w Piotrkowie
Najpierw pobili 60-letniego piotrkowianina, potem ukradli mu telefon komórkowy. Policja zatrzymała sprawców brutalnego rozboju.
Popsuli im drogę. MZDiK postara się o odbudowę
Prace przy budowie S8 trwają. Do trasy co dzień dojeżdża ciężki sprzęt. Do redakcji Strefy FM przyszedł mail od mieszkańca ulicy Nowowiejskiej w Piotrkowie, w którym czytamy, że ciężkie samochody niszczą drogę.
Piotrków: Trzeba wietrzyć, a nie wyburzać
Tego zaduchu mają dość. Wszystko paruje, gnije, pleśnieje i porasta grzybem. - Malowanie nic nie daje, chemia nic nie daje i wentylacja też. To jest dramat wszystkich rodzin, które tutaj mieszkają. Najbardziej martwimy się o zdrowie naszych dzieci. Wszystkie chorują i wszystkie z tego samego powodu. Diagnozy lekarzy są krótkie – dzieci będą chorować, dopóki nie zmienią się warunki mieszkaniowe. Tak jest przy Wiejskiej 5 w Piotrkowie (budynek TBS).
Ulica Wiejska 9 w Piotrkowie Trybunalskim. W jednym z mieszkań w kamienicy właściciel odkrył rury będące sposobem na pobieranie wody poza wodomierzem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat