Advertisement

Artykuły do tagu: Wiatraczna

Na Wiatracznej, Gęsiej i Brzeźnickiej roi się od dziur
- Stan dróg na ulicach Gęsiej, Wiatracznej i Brzeźnickiej w Piotrkowie woła o pomstę do nieba - skarżą się mieszkańcy. W tych miejscach aż roi się od dziur. - Niekiedy musimy nawet pływać - dodają. Wynika to z problemów z odwodnieniem.
Czy będzie przejście dla pieszych?
Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Piotrkowie nie wyraziła zgody na wykonanie przejścia dla pieszych na Wojska Polskiego (przy sklepie DINO). Jej zdaniem inwestycję powinien zrealizować właściciel marketu. A mieszkańcy się żalą, że jest tam bardzo niebezpiecznie.
Powstaje wodociąg na Wiatracznej w Piotrkowie
Rozpoczęła się budowa wodociągu na ulicy Wiatracznej w Piotrkowie. Jeszcze w czerwcu ma powstać 750-metrowy odcinek aż do ulicy Brzeźnickiej.
Mieszkańcy Wiatracznej będą mieć wodociąg
750 metrowy odcinek wodociągu powstanie w ulicy Wiatracznej w Piotrkowie. Obecnie większość mieszkańców wodę pobiera tam ze studni głębinowych.
W przyszłym roku wodociąg w ul. Wiatracznej
W przyszłym roku mieszkańcy ulicy Wiatracznej w Piotrkowie w końcu będą mogli korzystać z miejskiego wodociągu. Taką informację przekazał na antenie Radia Strefa FM Adam Karzewnik, wiceprezydent Piotrkowa.
Ulica Wiatraczna zapomniana przez władze miasta?
Takich peryferyjnych ulic w Piotrkowie jest wiele, stan większości z nich jest zły lub bardzo zły. Niektóre – jak ul. Kręta – doczekały się modernizacji. Ta raczej będzie musiała jeszcze poczekać. ZDiUM łata dziury, ale o ul. Wiatracznej zapomniał.
Piotrków: Mieszkańcy czekają na drogi
W Piotrkowie są jeszcze rejony, gdzie nie ma dróg z prawdziwego zdarzenia.
Drastycznego odkrycia dokonała dziś przed południem jedna z mieszkanek Piotrkowa. Przy ulicy Wiatracznej w kępie krzaków znalazła zwłoki kobiety.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat