Advertisement

Artykuły do tagu: WCK

Uczcili pamięć Waldemara Goszcza
Dwunastu młodych artystów, konkurs wokalny, a do tego artystyczne warsztaty i integracja – tak wyglądał I Festiwal im. Waldemara Goszcza, który w sobotę i niedzielę odbył się w Wolborskim Centrum Kultury.
Pamięci Waldemara Goszcza
Pamięci Waldemara Goszcza. Na wydarzenia artystyczne poświęcone zmarłemu tragicznie aktorowi zaprasza Wolborskie Centrum Kultury. Wydarzenie skierowane jest do młodzieży w wieku 15-18 lat.
Jacek Wójcicki w Wolborzu
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie do Wolborskiego Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
50 lat Domu Kultury w Wolborzu
W Wolborskim Centrum Kultury odbyła się w czwartek (29.09.2022) gala jubileuszowa poświęcona 50-leciu tej instytucji. Cały 2022 rok to wydarzenia większe i mniejsze organizowane w WCK pod hasłem roku jubileuszowego. Otwierająca galę Kamila Dubilas zabrała publiczność w wyjątkową podróż po przeszłości, wracając pamięcią i fotografiami do wydarzeń kulturalnych sprzed 50 lat
Spotkanie integracyjne dla uchodźców w Wolborzu
Obywatele Ukrainy uciekający przed wojną do Polski, przyjeżdżają także do naszego regionu. Spotkanie integracyjne dla uchodźców przebywających na terenach gmin Wolbórz i Moszczenica, zorganizowano w sobotę w Wolborskim Centrum Kultury.
22.02.2022 10:07
Wieczór z teatrem w WCK
„Kobieta chce iść swoją drogą, a mężczyzna swoją” – ten cytat z „Pigmaliona” George'a Bernarda Shaw'a bardzo dobrze odzwierciedla to, co działo się na deskach sceny Wolborskiego Centrum Kultury.
Teatralna propozycja od Centrum Kultury
Każdy miłośnik teatru będzie mógł w sobotę (19.02.2022) przenieść się do świata sztuki. To za sprawą propozycji Wolborskiego Centrum Kultury, które zaprosiło na deski swojej sceny aktorów „Ale Teatru” z Domu Kultury w Koszęcinie.
Spotkanie z gwiazdą w Wolborzu
Krystyna Giżowska będzie gościem Wolborskiego Centrum Kultury. Artystka znana m.in. z utworu "Nie było ciebie tyle lat" zaprezentuje się publiczności z naszego regionu w niedzielę (13 lutego).
Kulturalna uczta dla mieszkańców regionu
W 2022 roku przypada jubileusz 50-lecia domu kultury w Wolborzu. W związku z tym planowany jest szereg imprez kulturalnych. Tylko w lutym odbędą się trzy wydarzenia, na które mieszkańcy regionu już teraz mogą rezerwować czas. Wśród nich jest koncert Krystyny Giżowskiej, znanej z przeboju "Przeżyłam z tobą tyle lat".
Dzień Dziecka w Wolborzu
Po wielu miesiącach izolacji z powodu pandemii, spotkanie dzieci i rodziców w sali widowiskowej Wolborskiego Centrum Kultury, a później w plenerze było wyjątkowym wydarzeniem. W Wolborzu Dzień Dziecka w tym roku świętowano wcześniej, bo w poniedziałek (31 maja).
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat