Artykuły do tagu: TomaszówMazowiecki

Żołnierze zaprosili na natowski piknik
Z okazji 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO, w sobotę na terenie jednostki wojskowej w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowano piknik, podczas którego można było z bliska obejrzeć sprzęt, z którego na co dzień korzystają wojskowi.
Najlepsi łyżwiarze na świecie rywalizują w Arenie Lodowej
O 9.00 rozpoczął się pierwszy bieg podczas zawodów Pucharu Świata w Łyżwiarstwie Szybkim Seniorów, które trwają w tomaszowskiej Arenie Lodowej. Zmagania najlepszych zawodników na świecie będzie można oglądać do niedzieli.
Puchar Świata w tomaszowskiej Arenie Lodowej
Zawody Pucharu Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim rozpoczną się w sobotę w tomaszowskiej Arenie Lodowej. Najlepsi młodzi łyżwiarze będą rywalizować m.in. na dystansach 500, 1000, 1500 i 3000 metrów.
Zderzenie 3 aut na drodze S8
3 samochody osobowe zderzyły się w sobotę przed godziną 13.00 na drodze S8, na wysokości Tomaszowa Mazowieckiego. W wyniku wypadku 2 osoby zostały ranne.
Ksiądz arcybiskup Grzegorz Ryś odwiedził Szpital Onkologiczny w Tomaszowie
Metropolita łódzki, ks. arcybiskup Grzegorz Ryś pojawił się w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym Grupy NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim. Głównie zależało mu na tym, aby poznać ośrodek oraz spotkać się z pacjentami, wolontariuszami Fundacji „Dwa Skrzydła" i kadrą pracowniczą.
Opoczno na trzecim miejscu najbardziej zanieczyszczonych miast Unii Europejskiej
Wiosną tego roku Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała informacje, z których wynika, że Opoczno znajduje się na najniższym stopniu podium tego niechlubnego rankingu.
Poszukują kandydatów na żołnierzy
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. Planowane terminy powołania to 4 i 25 września.
Zaginął tomaszowianin. Policja prosi o pomoc
Zaginął jeden z podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.
Tragiczny finał poszukiwań na Zalewie Sulejowskim
Odnaleziono ciało 24-letniego mężczyzny, który 6 lipca wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. Policja kolejny już raz apeluje o więcej wyobraźni podczas wypoczynku nad wodą!
Tomaszowscy żołnierze wyruszyli do Kosowa
Żołnierze 25. brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim wylecą na misję do Kosowa. 38. zmiana Polskiego Kontyngentu Wojskowego będzie na Bałkany przemieszczać się w kilku turach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat