Artykuły do tagu: PiotrkówTrybunalski

Polonia też wygrała pierwszy wiosenny mecz
4:1 (2:1) pokonali poloniści Czarnych Rozprza, ten wyjazdowy mecz rozpoczął się jednak dla podopiecznych Roberta Grzesiuka nie najlepiej, ponieważ to goście niespodziewianie pierwsi zdobyli bramkę.
Udana inauguracja Concordii
Jako pierwsi spośród piotrkowskich seniorów rundę wiosenną zainaugurowali zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski i zrobili to w świetnym stylu, w sobotę pokonali na własnym boisku Wartę Pławno aż 8:0 (4:0).
Piotrkowscy piłkarze w weekend wznowią rozgrywki
Lider piotrkowskiej okręgówki Polonia Piotrków Trybunalski zmierzy się w niedzielę w Rozprzy z Czarnymi, początek spotkania o godzinie 15.00, a już w sobotę zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, grający w II grupie klasy B, podejmą na stadionie miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim Wartę Pławno, początek spotkania o godzinie 16.00. Concordia zajmuje w tej chwili trzecie miejsce w tabeli i traci do lidera - Polonii Gorzędów - 9 punktów.
Pociąg na przejeździe, a rogatki podniesione
Szlabany, które automatycznie powinny się zamykać, gdy pociąg zbliża się do przejazdu kolejowego na ul. Moryca w Piotrkowie znowu nie działają - taką informację dostaliśmy od jednego z piotrkowskich kierowców.
 4 złote medale Wiktorii Guść
Tym razem piotrkowska pływaczka stanęła na najwyższym stopniu podium podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się łódzkiej Zatoce Sportu.
 Kto będzie reprezentował Radę Osiedla
Rada Osiedla „Wyzwolenia" w Piotrkowie Trybunalskim wybrana. W jej skład - tak jak w przypadku poprzednich - weszło 15 osób: Barbara Filipek, Jerzy Gałas, Zofia Górczyńska, Mariusz Hereng, Elżbieta Kocot, Bolesław Krzysztoforski, Jadwiga Libiszewska, Barbara Nowak, Zbigniew Paradowski, Ryszard Sojczyński, Anna Sojczyńska, Tomasz Sokalski, Maria Stolarska, Bohdan Wroński, Danuta Zochniak.
12.03.2019 14:47
Dzielna ma swój hymn
"Dzielna Dom", utwór pod takim tytułem nagrał piotrkowianin Łukasz "Breja" Gruszecki. Piosenka opowiada o życiu w jednej z piotrkowskich dzielnic i śmiało może być jej nieformalnym hymnem.
Piotrcovia zakończyła sezon zasadniczy
W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Piotrcovia przegrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 29:37 (13:22). Do przerwy gospodynie wypracowały tak dużą przewagę, że w drugiej połowie nasze zawodniczki nie były w stanie odrobić strat. Kluczowy był 10-minutowy przestój naszych zawodniczek w pierwszej połowie.
Piotrków zaprezentował się najlepiej
Podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu, które odbyły się w miniony weekend, twórcy stoiska „Piotrków Trybunalski - 800 lat w centrum Polski” otrzymali nagrodę za najlepszą prezentację miasta. O jej przyznaniu zdecydowali uczestnicy targów i odwiedzający, którzy wyrazili swoją opinię podczas głosowania.
Piotrków Trybunalski wreszcie na trasie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej
Od niedzieli (10 marca) zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Łódzka Kolej Aglomeracyjna przygotowała dla pasażerów wiele nowości. Ta najważniejsza dla nas to uruchomienie pierwszych połączeń na nowych trasach z Łodzi Fabrycznej do Tomaszowa Mazowieckiego oraz do Piotrkowa Trybunalskiego i Radomska. Poza tym więcej pociągów pojedzie do Warszawy i po województwie. Od 28 lutego bilety ŁKA są dostępne w aplikacji bilkom.pl, która sprzedaje jeden „Wspólny Bilet” na całą podróż.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat