Artykuły do tagu: klasaB

Udana inauguracja Concordii
Jako pierwsi spośród piotrkowskich seniorów rundę wiosenną zainaugurowali zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski i zrobili to w świetnym stylu, w sobotę pokonali na własnym boisku Wartę Pławno aż 8:0 (4:0).
Zwycięstwem zakończyli rundę
W ostatniej kolejce rundy jesiennej sezonu 2018/2019 grająca w II grupie klasy B UKS Concordia 1909 pokonała rezerwy czwartoligowej Pilicy Przedbórz 4:1. Piotrkowianie zajmują trzecie miejsce w tabeli.
Członkowie Wydziału Gier Okręgowego Związku w Piotrkowie ustalili wstępne terminy meczów barażowych o wejście do klasy okręgowej i klasy A. Wylosowali także gospodarzy pierwszych spotkań. Mecz rozegrane zostaną 9 czerwca (sobota) i 13 czerwca (środa).
Terminy wiosennych inauguracji
Wydział Gier OZPN Piotrków ustalił już terminy inauguracji rundy wiosennej w prowadzonych przez siebie rozgrywkach. Jako pierwsi wybiegną na boiska piłkarze piotrkowskiej klasy okręgowej seniorów oraz młodzieżowa grupa grająca w lidze im. Jerzego Michałowicza.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat