Polonia też wygrała pierwszy wiosenny mecz

Region Niedziela, 24 marca 20195
4:1 (2:1) pokonali poloniści Czarnych Rozprza, ten wyjazdowy mecz rozpoczął się jednak dla podopiecznych Roberta Grzesiuka nie najlepiej, ponieważ to goście niespodziewianie pierwsi zdobyli bramkę.

W 13. minucie spotkania wynik tego meczu otworzył Daniel Sobczyk, ale jeszcze przed przerwą poloniści wyszli na prowadzenie. Do remisu 24. minucie meczu doprowadził Mateusz Jakubiak, a dwie minuty przed przerwą drugą bramkę dla piotrkowskiego zespołu zdobył Jakub Bąbol. W drugiej połowie bramki strzelali już tylko piotrkowianie, najpierw Dominik Bykowski, a w 83. minucie meczu wynik ustalił Adrian Malicki.

Za tydzień poloniści rozegrają pierwszy w tej rundzie mecz przed własną publicznością, 30 marca do Piotrkowa Trybunalskiego przyjadą piłkarze LKS Omegi II Kleszczów. Początek spotkania o godzinie 15.00.

Czarni Rozprza 1:4 (1:2) PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(13’ Daniel Sobczyk – 24’ Mateusz Jakubiak, 43’ Jakub Bąbol, 82’ Dominik Bykowski, 83’ Adrian Malicki)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski – Grzesiuk (46’ Cieślik), Jakubiak (89’ Kapuściński), Lenarcik (81’ Jagodziński), Malicki (88’ Wrona), Sulikowski, Bąbol (86’ Kukułka), Nowaczyk, Wojewódzki, Wiśniewski, Bykowski.