Artykuły do tagu: Taryfa

Zapłacimy więcej za wodę i ścieki
Nowa taryfa za wodę i ścieki w Piotrkowie. Mieszkańcy muszą liczyć się z wyższymi rachunkami. Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja opublikowały nową taryfę zatwierdzoną przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oraz Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Jest nowa taryfa za ciepło w Piotrkowie
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje na temat planów wprowadzenia niższej taryfy za ciepło w Piotrkowie. Zacznie ona obowiązywać od 1 maja, ale obniżki będą dotyczyć głównie przedsiębiorców.
Marlena Wężyk-Głowacka: ciepło mogło być nawet o połowę tańsze
- Gdyby Elektrociepłownia w styczniu przyjęła ofertę PGNiG na gaz za 400 złotych za megawatogodzinę, to cena ciepła dla mieszkańców byłaby o połowę niższa - przekonuje piotrkowska radna Marlena Wężyk-Głowacka. - Była taka propozycja, ale to była mordercza oferta - ripostuje z kolei Marek Krawczyński, prezes Elekrociepłowni.
Prezes Elektrociepłowni odpowie na pytania słuchaczy
Sprawa podwyżek za ciepło w Piotrkowie budzi duże kontrowersje i emocje wśród mieszkańców. W związku z tym, w poniedziałek prezes Elektrociepłowni Piotrków Marek Krawczyński, przez godzinę będzie odpowiadać na antenie Strefy FM na zadane przez słuchaczy pytania.
Taryfa za ciepło w Piotrkowie. Znamy propozycję cen!
Elektrociepłownia Piotrków złożyła do Urzędu Regulacji Energetyki propozycję nowych stawek za ciepło. Będzie drożej dla mieszkańców, ale podwyżkę najbardziej odczują przedsiębiorcy.
W Bełchatowie nie ma podwyżki cen wody
Cena wody w Bełchatowie pozostaje na niezmienionym poziomie. Radni nie podwyższyli taryf opłat za wodę i ścieki.
Mimo wcześniejszych zapowiedzi podwyżek, przynajmniej do końca roku w Piotrkowie będą obowiązywać aktualne taryfy za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków.
Widmo referendum czy oszczędności w piotrkowskich wodociągach?
Nie będzie podwyżek za dostarczanie wody i odprowadzenie ścieków dla mieszkańców Piotrkowa. Przynajmniej do końca roku. Władze miejskiej spółki złożyły wniosek o przedłużenie obowiązujących obecnie taryf na kolejne 6 miesięcy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat