Advertisement

Artykuły do tagu: Starowarszawska

Budowy w mieście niedostatecznie zabezpieczone?
Tempo, jakość i zabezpieczenie wielu miejskich inwestycji pozostawia wiele do życzenia – twierdzi jeden z miejskich radnych.
20.07.2014 00:31
Boją się chuliganów
Picie alkoholu w bramach, zakłócanie ciszy nocnej, wybijanie szyb w oknach, wrzucanie fajerwerków do bram czy sklepów, kradzieże w biały dzień – mieszkańcy Starowarszawskiej w Piotrkowie nie czują się bezpiecznie.
15.07.2014 10:19
Boją się chuliganów
Picie alkoholu w bramach, zakłócanie ciszy nocnej, wybijanie szyb w oknach, wrzucanie fajerwerków do bram czy sklepów, kradzieże w biały dzień...
 Starowarszawska: Sprzedawcy boją się, że zbankrutują
Przedsiębiorcy z ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie, gdzie właśnie rozpoczął się remont, boją się, że nie przetrwają prac. Remont utrudni komunikację, a tym samym obniży obroty firm zlokalizowanych wzdłuż ulicy. W tej sprawie do redakcji Strefy FM zadzwonił jeden z przedsiębiorców.
W poniedziałek ruszą prace na Starowarszawskiej
7 kwietnia ruszą prace budowlane na ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Remont drogi i mostu wykonany będzie w ramach projektu Trakt Wielu Kultur - etap II.
PEUK wyremontuje Starowarszawską
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie inwestycji, jaką jest modernizacja ulicy Starowarszawskiej. Swoje oferty zgłosiły trzy firmy. Najniższą zaoferowało Piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych PEUK S.A..
Czy w Piotrkowie powstanie
"Szpilkostrada" wzorowana na tej, która powstaje we Wrocławiu - takie rozwiązanie widziałaby radna Jadwiga Wójcik, np. na modernizowanej w ramach Traktu Wielu Kultur ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie.
Śledztwo w sprawie śmierci 14-latka umorzone
Przypomnijmy. W październiku ubiegłego roku nastolatka znaleziono w pustostanie przy ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Chłopak był nieprzytomny. Mimo 40-minutowej reanimacji nie udało się go uratować.
25.02.2013 09:00
Rozkopią, zablokują ulice i... znów będziemy narzekać. W harmonogramie inwestycji na 2013 rok mamy 28 pozycji, wśród których najważniejsza to z pewnością II etap Traktu Wielu Kultur oraz budowa kolejnych kilometrów kanalizacji w mieście.
Radny upomina się o Starowarszawską
- Ze strony internetowej miasta dowiedziałem się, że zostały podjęte działania zmierzające do realizacji drugiego etapu projektu Trakt Wielu Kultur. Jego realizacja będzie kosztować 23 mln zł - mówi radny Jan Dziemdziora.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat