Advertisement

Artykuły do tagu: Starowarszawska

„Ciężki sprzęt może zniszczyć jezdnię i chodniki”
- Obawiam się czy po wyremontowaniu ulicy Starowarszawskiej, w ramach projektu Trakt Wielu Kultur, ciężki sprzęt z ewentualnych budów nie zniszczy nowej jezdni i chodników – tak stwierdził w rozmowie z reporterem Strefy FM, radny Jan Dziemdziora.
Do rozbiórki nie mogli używać ciężkiego sprzętu
Rozbiórka kamienicy przy ulicy Starowarszawskiej 27 w Piotrkowie dobiega końca. W tym roku wyburzenie żadnej miejskiej kamienicy nie spowodowało chyba tak dużych kontrowersji.
14-letni Daniel miał zawał
Powracamy do śmieci 14-latka w pustostanie przy ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie.
Na Starowarszawskiej walą się mury. Ludzie boją się o życie
Mieszkańcy oficyny przy ul. Starowarszawskiej 25 w Piotrkowie obawiają się o swoje zdrowie i życie. Ściany ich mieszkań drżą i pękają, bo tuż obok rozbierany jest budynek TBS-u. - Przez tę rozbiórkę nasz dom może się zawalić - mówią załamani piotrkowianie.
Piotrków: Zachłyśnięcie przyczyną śmierci 14-latka
Zachłyśnięcie się treścią żołądkową przyczyną śmierci 14-latka, znalezionego w miniony czwartek w pustostanie przy ul Starowarszawskiej - dowiedziało się radio Strefa FM.
Przy Starowarszawskiej znaleziono ciało 14-latka
W czwartek rano w pustostanie przy ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie znaleziono zwłoki 14-latka.
Boją się mieszkać na Starowarszawskiej
Znów niespokojnie na ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Strach mieszkańców budzą grupki agresywnej młodzieży. - Policja nie interweniuje a my się boimy - alarmują lokatorzy okolicznych kamienic.
Wyburzenia na Starym Mieście prawie zakończone
Trwają wyburzenia kamienic na Starym Mieście. Ciężki sprzęt na Podzamczu powalił już rudery od strony północnej oraz w znacznej części od ulicy Starowarszawskiej.
Jeszcze w tym tygodniu ma rozpocząć się rozbiórka przeznaczonych do wyburzenia kamienic na ulicy Starowarszawskiej. Piotrkowski magistrat podpisał umowę z wykonawcą prac.
Piotrków: Terroryzuje ludzi na Starowarszawskiej?
Napada na ludzi, niszczy ich rzeczy, wybija szyby w witrynach sklepowych. Mieszkańcy twierdzą, że ani policja, ani Straż Miejska im nie pomagają. Służby wyjaśniają zaś, że nie ma zgłoszeń z prośbą o interwencję w sprawie natarczywego mężczyzny...
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat