Advertisement

Artykuły do tagu: Sprawca

Sebastian Majtczak - kierowca BMW - poszukiwany listem gończym (aktualizacja)
Policja poszukuje listem gończym Sebastiana Majtczaka - kierowcę BMW, który jest podejrzany o spowodowanie wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. W wyniku tego zdarzenia zginęły trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko. Prokuratura informowała, że zamierza przedstawić kierowcy zarzuty, tymczasem okazuje się, ze za 32-latkiem wydano list gończy, a jego wizerunek został upubliczniony.
Prokuratura zdecydowała. Jest postanowienie o przedstawieniu zarzutu
Piotrkowska prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutu kierowcy BMW w sprawie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Niecałe dwa tygodnie temu zginęła tam trzyosobowa rodzina, w tym pięcioletnie dziecko.
Po służbie udaremnił sklepową kradzież
Funkcjonariusz Straży Miejskiej, wracając ze służby, złapał sprawcę kradzieży. Dzięki jego szybkiej i zdecydowanej reakcji, mężczyzna odpowie za swoje postępowanie. Do zdarzenia doszło w minioną środę.
Sprawca uciekł, ale potem sam się zgłosił na policję
Do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami grozi sprawcy wypadku drogowego pod Bełchatowem, w którym rannych zostały 2 osoby. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia. Następnego dnia jednak zgłosił się na policję.
Potrącenie 16-latki w Piotrkowie. Ustalono kierowcę
Policjanci ustalili, kto prowadził samochód uczestniczący we wtorkowym wypadku na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Na pasach przy pętli autobusowej doszło do potrącenia 16-latki. Funkcjonariuszom pomogły informacje od świadków tego zdarzenia.
Potrącił 16-latkę i odjechał. Teraz szuka go policja
Potrącił nastolatkę na pasach i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz kierowca jest poszukiwany przez policjantów. Funkcjonariusze szukają także świadków potrącenia 16-latki.
16-latek zmarł, bo sprawca wypadku nie udzielił mu pomocy
Spowodował wypadek i uciekł. Potrącił dwie osoby. Nastolatka nie udało się uratować.
Posprzątali nielegalnie wyrzucone śmieci
Urzędnicy z Wolborza podjęli decyzję o posprzątaniu góry śmieci porzuconych przez nieznanego sprawcę w Bogusławicach. Pracom porządkowym asystowali policjanci, którzy nadal poszukują osoby odpowiedzialnej za zaśmiecanie gminy.
Śmieci przy drodze. Władze nie odpuszczą sprawcy
Wielka sterta śmieci została porzucona na drodze gruntowej pomiędzy domem ludowym w Bogusławicach a lasem. Zmieszane odpady będzie trzeba posprzątać. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapowiedział, że zajmie się tym Urząd Miejski. Dodaje jednocześnie, że nie zamierza odpuścić sprawcy, a sprawa już została zgłoszona na policję.
Potrącił i uciekł. Policjanci go złapali   
Tomaszowscy policjanci złapali sprawcę śmiertelnego potracenia, do którego doszło 3 października na ul. Warszawskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Okazał się nim 48-latek, który prowadził samochód, mimo iż ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat