Advertisement

Artykuły do tagu: Samochody

Stado mustangów w Piotrkowie
Ma ponad 4-litrowy silnik, ponad 400 koni mechanicznych i potrafi spalić nawet 40 litrów paliwa. Takiego pojazdu na co dzień używa jeden z członków Mustang Klub Polska, którego przedstawiciele zebrali się dzisiaj w Piotrkowie.
Całe miasto stoi w korku
Miasto stoi w korkach. I chociaż owych korków pewnie nie można porównać do tych warszawskich, to już liczbę samochodów przypadających na każdy tysiąc mieszkańców już i owszem. Bełchatów plasuje się tuż za stolicą, wyprzedzając takie miasta, jak chociażby Gdańsk, Wrocław, Poznań.
Jesteśmy jak lekarze ze skalpelem
Nowy kolor, nowe oblicze, nowy wygląd. Wszystko wykonane z chirurgiczną precyzją. Nie po to, by ukryć mankamenty urody, tylko wydobyć piękno i charakter. Taka poprawa wizerunku może być chwilowym kaprysem lub trwałą zmianą. Pacjent wraca do domu po trzech dniach i od razu budzi zachwyt.
Łódź. Manufaktura Car Show 2012
To prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. W łódzkiej Manufakturze przez najbliższe dwa dni (sobota, niedziela) będzie można podziwiać samochody, które jeździły, jeżdżą lub będą jeździć po naszych drogach. Volkswagen, Audi, Peugeot, Ferrari czy Volvo – te i inne marki samochodów przez dwa kwietniowe dni będzie można zobaczyć zarówno wewnątrz jak i na rynku galerii. Organizatorzy przygotowali także atrakcje dla najmłodszych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat