Advertisement

Artykuły do tagu: giełda

Giełda płyt winylowych - unikalne czarne krążki w Focus Mall w Piotrkowie
Po raz drugi w tym roku w przez dwa dni w Focus Mall w Piotrkowie można wziąć udział w giełdzie płyt winylowych, która zawsze cieszy się dużym powodzeniem. Unikalne, piękne okładki i wyjątkowe brzmienie to coś co przyciąga melomanów w każdym wieku. 23-24 września (piątek i sobota) wiele tysięcy winyli zagości w Focus Mall w Piotrkowie. Giełda Płyt Winylowych i Kompaktowych organizowana jest przez grupę miłośników płyt winylowych, zrzeszonej pod nazwą „Płyty w Twoim mieście”.
19.09.2022 07:18
Ostatnia giełda staroci
Za nami ostatnia w tym roku giełda staroci. W niedzielne przedpołudnie wiele ciekawych przedmiotów można było zakupić przed piotrkowskim Zamkiem Królewskim.
Ostatnia giełda staroci już w weekend
W najbliższą niedzielę (18.09.2022) odbędzie się ostatnia już w tym roku Piotrkowska Giełda Staroci. XI edycja tego przedsięwzięcia, podobnie jak w poprzednich latach, organizowana jest przez Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowski Klub Kolekcjonera.
Wysoka jakość usług, kompetentny zespół, solidne produkty - poznaj Elektrogiełdę!
Elektrogiełda jest wielopokoleniową firmą, którą od lat tworzymy z ogromną pasją i miłością. W zgranym zespole od ponad ćwierć wieku prężnie funkcjonujemy na rynku dostawców rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki. W hierarchii swojej wartości bardzo wysoko stawiamy profesjonalne doradztwo i kompetentne udzielenie pomocy naszym Klientom. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się odpowiednio obsłużony i dokonał zakupów, z których będzie usatysfakcjonowany.
Giełda Staroci znów przy Muzeum
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga w tym roku Piotrkowska Giełda Staroci. Jest to już XI edycja tego przedsięwzięcia, które Muzeum w Piotrkowie organizuje wspólnie z Piotrkowskim Klubem Kolekcjonera.
Piotrkowska Giełda Staroci już po raz XI [ZDJĘCIA]
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowski Klub Kolekcjonera po raz kolejny zaprosili amatorów wiekowych przedmiotów na giełdę, która odbyła się na terenie piotrkowskiego Zamku.
Wraca Piotrkowska Giełda Staroci
Muzeum oraz Klub Kolekcjonera zapraszają na XI Piotrkowską Giełdę Staroci. Tegoroczna edycja startuje w najbliższą niedzielę (19.06).
Targi Ogrodnicze w Piotrkowie wróciły po przerwie (ZDJĘCIA)
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował po pandemicznej przerwie XV Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Wystawa pojawiła się tradycyjnie na terenie przy zamku w Bykach. Dojazd wymaga jednak cierpliwości - na ul. Łódzkiej utworzył się gigantyczny korek.
Giełda płyt winylowych w Focus Mall
Zazwyczaj są czarne, okrągłe i mają do 30 centymetrów średnicy. Bardzo często ich okładki to małe dzieła sztuki. Pierwsza z nich wyprodukowana została w 1948 roku. Od kilku lat znowu cieszą się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. W piątek kilkanaście tysięcy winyli - bo o nich mowa - zagościło w Focus Mall w Piotrkowie.
Miniaturowy świat w ZSP nr 4 (zdjęcia)
Zorganizowana w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim wystawa miniaturowych modeli pozwala "odmłodnieć". Odwiedzający dorośli mogą się poczuć, jak za dawnych lat. Na kilkudziesięciu stoiskach zgromadzono modele kolejek elektrycznych, resoraków czy samolotów, które można nie tylko oglądać, ale też kupić.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat