Artykuły do tagu: Giełda Staroci

15.09.2023 07:10
To już ostatni raz...
Już po raz ostatni w tym roku na placu pod Zamkiem Królewskim zbiorą się fani antyków. W niedzielę odbędzie się wieńcząca sezon Piotrkowska Giełda Staroci.
Kolejna giełda staroci przy Zamku Królewskim
Piotrkowskie Muzeum i Piotrkowski Klub Kolekcjonera zapraszają już w najbliższą niedzielę (16.07) na - kolejną w tym roku - Piotrkowską Giełdę Staroci przy Zamku Królewskim. Początek o godzinie 7:00.
Wystartował nowy sezon Giełdy Staroci
W niedzielę odbyła się pierwsza w tym roku Piotrkowska Giełda Staroci. Wydarzenie organizowane przez Muzeum oraz Klub Kolekcjonerów po raz kolejny przyciągnęło fanów przedmiotów "z duszą".
Giełda Staroci inauguruje kolejny sezon
18 czerwca startuje dwunasty sezon Piotrkowskiej „Giełdy Staroci”. Tradycyjnie zapraszamy na plac przy Zamku Królewskim.
19.09.2022 07:18
Ostatnia giełda staroci
Za nami ostatnia w tym roku giełda staroci. W niedzielne przedpołudnie wiele ciekawych przedmiotów można było zakupić przed piotrkowskim Zamkiem Królewskim.
Giełda Staroci znów przy Muzeum
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga w tym roku Piotrkowska Giełda Staroci. Jest to już XI edycja tego przedsięwzięcia, które Muzeum w Piotrkowie organizuje wspólnie z Piotrkowskim Klubem Kolekcjonera.
Piotrkowska Giełda Staroci już po raz XI [ZDJĘCIA]
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowski Klub Kolekcjonera po raz kolejny zaprosili amatorów wiekowych przedmiotów na giełdę, która odbyła się na terenie piotrkowskiego Zamku.
Wraca Piotrkowska Giełda Staroci
Muzeum oraz Klub Kolekcjonera zapraszają na XI Piotrkowską Giełdę Staroci. Tegoroczna edycja startuje w najbliższą niedzielę (19.06).
Kolejna Piotrkowska Giełda Staroci
Już 15 sierpnia odbędzie się kolejna Piotrkowska Giełda Staroci.Wydarzenie organizowane jest na dziedzińcu piotrkowskiego Muzeum we współpracy z Piotrkowskim Klubem Kolekcjonerów.
Trwa giełda staroci. Jeszcze zdążycie
Przy Zamku Królewskim w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła się w niedzielę rano giełda staroci.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat